Diggs Nightcrawler PS3 - vyžaduje PS3 Move a Wonderbook knihu

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3 » PS3 hry » dětské a procházečky
PS3
PS3 » PS3 hry


Diggs Nightcrawler PS3 - vyžaduje PS3 Move a Wonderbook knihu

Diggs Nightcrawler PS3 Wonderbook hra (CZ verze s českým dabingem)

Naše cena: 475,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 115,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 475,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Diggs Nightcrawler PS3 - vyžaduje PS3 Move a Wonderbook knihu

Balení obsahuje PS3 hru Diggs Nightcrawler. K hraní této skvělé dětské hry, která má jako jedna z mála her na Playstation 3 i české titulky, budete potřebovat tzv. knihu Wonderbook s Move pohybovým ovládáním (viz obrázek níže).

Pokud už vlastního pohybové ovládání Plastation Move (Move Motion ovladač a PS3 eye kameru), potom vám stačí k hraní zakoupit samotnou knihu Wonderbook (nyní ve výhodném balení s kouzelnickou hrou Book of Spells) . Pozor příslušenství uvedené na obrázku níže NENÍ součástí balení Diggs Nightcrawler PS3 hry.

Wonderbook Book of Spells PS3 Move bundle

Wonderbook
je perfektní herní doplněk k vaší PS3 konzoli, který byl poprvé uveden na trh na vánoce 2012. A nyní, na jaře 2013, se můžeme těšit na další hru, která se hraje pomocí Wonderbook herního systému. Diggs Nightcrawler nás přenese do světa zločinů, kde jen policista Diggs dokáže vyřešit všechny případy. Najděte pachatele a vyšetřete místa činu ve městě Library City! Zákon právě přichází i na Wonderbook! Podaří se vám pomoci detektivovi Diggsovi odhalit pravdu o pádu Valdy Cvaldy?

Co nás čeká?

  • Pomozte knihomolovi Diggsovi dostat se na zub sérii temných záhad ve městě Library City a dokázat, že jste parťák, na kterého se může spolehnout.
  • Pomocí Wonderbook hledejte v ulicích Library City stopy, rozluštěte klasické dětské říkanky a odhalte překvapení na každé straně.
  • Vychutnejte si stylový příběh od společnosti Moonbot Studios, kteří vyhráli ocenění Academy Award. Je to směs napínavého detektivního příběhu a neobjasněného úmrtí Valdy Cvaldy.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Assassin´s Creed 3 PS3
Assassin´s Creed 3 PS3
Naše cena: 575,00 Kč
Běžná cena: 590,00 Kč
Ušetříte: 15,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry