Triple Pack: Beyond Good & Evil + Outland + From Dust XBox 360

Tento produkt naleznete v kategoriích

Xbox 360 » XBox 360 hry
Xbox 360


Triple Pack: Beyond Good & Evil + Outland + From Dust XBox 360

Triple Pack: Beyond Good & Evil + Outland + From Dust XBox 360 - balíček 3 her

Naše cena: 444,00 Kč

Běžná cena: 690,00 Kč

Ušetříte: 246,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 444,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k XBox 360 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

Triple Pack: Beyond Good & Evil + Outland + From Dust XBox 360

Jedinečný herní pack obsahuje tři hry na XBox 360 konzole za neodolatelnou cenu:

 • Beyond Good & Evil
 • Outland
 • From Dust


Beyond Good & Evil

Planeta Hyllis se ocitá pod útokem nepřátelských mimozemšťanů. Jade - obyvatelka této planety se musí vydat na nebezpečnou cestu do obranné Alpha sekce planety, protože ta jediná ji ještě může zachránit před zničením. Jade se seznamuje s tajnou organizací IRIS a postupně se dostává na stopu velkého spiknutí. Musí přehodnotit své dosavadní postoje.
Co nás čeká?
Ponořte se do velkého dobrodružství se zajímavým enginem. Epický příběh o hledání pravdy a klamu. Rebelka v hlavní roli.
Bojujte a používejte jedinečných schopností Jade, která ovládá aikido. Prozkoumejte inspirující a překrásné světy.

From Dust

Moderní hra na Boha od Ubisoftu, ve které má hlavní slovo příroda. Ponořte se do exoticky krásného a nebezpečného světa, ve kterém budete ovládat osud primitivního kmene na pozadí neustále se rozvíjejícího světa. Stanete se převážně ochráncem, který bojuje s ničivostí přírodních živlů, aby se pidilidi dostatečně ochránil. Hlavní disigner Eric Chahi se tak postaral o zcela nový žánr. Jde o hru, která balancuje na hraně strategie a logické hry. Průkopnický počin je velice kladně přijímán veřejností a získává si obdiv hlavně svou neotřelostí.

Co nás čeká?

 • Průkopnické technologie - hrajte si s jednou z nejmodernějších přírodních real-time simulací, kde vše co vidíte a se vším s čím pohybujete, se dynamicky vyvíjí a nabízí stále nové a nové možnosti.
 • Unikátní umělecký směr - objevte širokou škálu prostředí: tropické ostrovy, sopečnou krajinu, pouště a mnoho dalších.
 • Bohatý režim příběhu - prozkoumejte všech 13 úchvatných území. Ovládněte přírodní síly a pomozte primitivnímu kmenu obnovit ztracené síly svých předků.
 • Čelte mocné přírodě - chraňte svůj kmen před těmi nejničivějšími útoky přírody. Čelte tsunami, požárům, zemětřesením, sopečným erupcím, prudkým děšťům.
 • Ovládněte božské síly - ovládněte síly přírody a upravte si svět podle svých představ. Zadržte lávu, zastavte proudy vody, vyprázdněte jezera, zasaďte nové lesy a zvyšte hory.
 • Výzva - soutěžte s časem na dalších 30 mapách ve speciálním režimu Výzev. Každý scénář je tak trochu záhadou, ve které čas hraje důležitou roli.
 • Online žebříčky - porovnejte své skóre s komunitou po celém světě.


Outland

Oblíbená 2D plošinovka od Houesemarque, kterou vydala společnost Ubisoft. Titul vyšel původně jako arkáda v roce 2010. Příběh nás zavádí do snů a vizí jednoho muže, který tak prožívá dobrodružství staré 30 000 let.


Co nás čeká?

 • 2D skákačka ze stré školy, ale s využitím moderních grafických prvků.

  Zajímavý příběh.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Minecraft XBox 360
Minecraft XBox 360
Naše cena: 575,00 Kč
Běžná cena: 790,00 Kč
Ušetříte: 215,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry