Castlevania Lord of Shadows 2 XBox 360

Tento produkt naleznete v kategoriích

Xbox 360 » XBox 360 hry
Xbox 360


Castlevania Lord of Shadows 2 XBox 360

Castlevania Lord of Shadows 2 XBox 360 hra

Naše cena: 444,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 146,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 444,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k XBox 360 konzoli.

 

Výrobce: Konami 

Castlevania Lord of Shadows 2 XBox 360

Drakula je zpět na XBox 360 konzolích ve hře Castlevania Lord of Shadows 2 ! Toto je konec dnů a konec bezbožných sil, které izolují Zemi! Světová aliance společně s nebeskými silami je ohrožena tajemnými a zlovolnými hordami "Pána stínů". Ztracené duše bloudí po povrchu zemském a nemohou najít klid, zatímco stvoření zla způsobují jen utrpení a smrt.

Gabriel Belmont je členem Bratrstva světla, elitní skupiny svatých rytířů, kteří chrání nevinné proti nadpřirozeným bytostem. Jeho milovaná žena byla brutálně zavražděna a její duše uvězněna na věčnosti. Ať za branami života či smrti, stále si uvědomuje, co je v sázce, a tak pomáhá Gabrielovi na jeho cestě za vytouženou spásou celého světa.

Hra ze známé série Castlevania je nyní v novém pokračování akčnější a mnohem přístupnější západnímu publiku, oproti japonskému (kde byla až doposud vyvíjena). Ostatně, na vývoji Castlevania: Lords of Shadow se podílel proslulý Hideo Kojima (tvůrce Metal Gear Solid), takže ani zarytí fanoušci Castlevanie, se o kvality Lords of Shadow nemusí bát.
« Zpět

 

Hry