Tropico 5 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » akční PS4 hry


Tropico 5 PS4

Tropico 5 PS4 hra

Naše cena: 950,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 40,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 950,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Kalypso 

Tropico 5 PS4

Přichází strategická budovatelská hra Tropico 5 v provedení pro nejvýkonnější herní konzole světa Sony Playstation 4, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře.

Připravte se na dokonalé grafické zpracování, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy. Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Nechť El Presidente vládne navěky!

Jako El Presidente se nejprve ujmete proslulého ostrova Tropico behěm ranné koloniální éry. Poté budete svůj národ vést napříč stoletími ve vyvíjícím se světě. Budete se muset vypořádat s měnícími se požadavky svého dělnického lidu, poradit si s dotírající opozicí a založit pevné základy vaší svrchované dynastie.

Po uplynutí určité doby strávené v prezidentské kanceláři budete moci povýšit členy vašeho rodinného klanu do vládních funkcí jako je například ambasador, generál, či dokonce Svrchovaný vůdce - takto si můžete pohlídat zajištění vašeho odkazu. S tím jak roste váš vliv a bohatství, se stupňují i hrozby nahlodávající blahobyt vaší banánové velmoci. Dokážete přežít oba světové konflikty, prosperovat během Velké hospodářské krize, vládnout jako milovaný krutovládce během Studené války a posunout svou vlast do moderní éry? Každé období skýtá různé výzvy - je jen na vás, zdali dokážete vytrvat od 19. do 21. století...

Co nás ve hře Tropico 5 na Playstation 4 čeká?

  • Vládněte ostrovu Tropico od 19. století až do 21. století, z nichž každá doba nese své vlastní výzvy a příležitosti.
  • Začněte panování během koloniálních časů a rozvíjet svůj národ přes moderní doby až do budoucna!
  • Prozkoumejte svůj ostrov - Pošlete prospektory hledat nové minerální a rudná ložiska, ale buďte na pozoru před nepřátelskými zvířaty a domorodými kmeny.
  • Všechna umělecká díla je přepracován, aby Tropico 5 splňovalo historickou vizuální identitu.
  • Vyberte si z více než 100 unikátních staveb z každé jednotlivé epochy dějin.
  • Výzkum a Renovace - Podporujte svůj národ v objevování, technologií a zdrojů, renovujte staré budovy, nebo je přestavte na modernizované.
  • Každý člen rodiny El Presidente, který je přítomen na ostrově, může být jmenován na klíčových vedoucích pozicích.
  • Kooperativní a konkurenční multiplayer - Až čtyři hráči si mohou vytvořit své vlastní města a ekonomiky na daném ostrově mapě.
« Zpět

 

Hry