Metal Gear Solid V: Definitive Experience PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 hry » akční PS4 hry


Metal Gear Solid V: Definitive Experience PS4

Metal Gear Solid V: Definitive Experience PS4 hra

Naše cena: 666,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 224,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 666,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Konami 

Metal Gear Solid V: Definitive Experience PS4

Metal Gear Solid V: Definitive Experience je kolekce jednoho z nejúspěšnějších akčních titulů, co kdy existoval.


Balení obsahuje hry Metal Gear Solid: Ground Zeroes a Metal Gear Solid V: Phantom Pain na našlapané herní konzole Playstation 4.Hra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PS4 je prologem k další hře Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a odehrává se rok po událostech z Metal Gear Solid: Peace Walker. Ve hře přebíráte kontrolu nad legendárním vojákem jménem Snake (aka Big Boss), a vaším úkolem je infiltrovat Camp Omega, kde jsou jako rukojmí drženi Paz a Chico.

Tyto rukojmí znají klíčové informace týkající se Snakea a jeho tajné soukromé vojenské organizace, a tak Snake a jeho spojenec Kaz Miller musí udělat vše pro to, aby nedošlo k jejímu odhalení. Ground zeroes vypráví příběh o vysvobození a následném konfliktu. Hra také představuje most mezi předešlými díly Metal Gear Solid her, díky čemuž máte možnost lépe pochopit rozsáhlý otevřený svět Metal Gear Solid.

Ground zeroes poprvé využívá soukromý FOX Engine od Kojima Productions, což je skutečný engine nové generace, který představuje revoluci v hraní Metal Gear Solid her.

  • Koncepce otevřeného světa

První díl v sérii Metal Gear Solid, který nabízí otevřený svět a úplnou volnost při hraní-máte tak možnost vybrat si, jakým způsobem budete mise plnit.

  • Nespoutané plížení

Představte si klasickou hratelnost Metal Gear, ale bez všech omezení a hranic. Využívejte jako zbraň svou inteligenci a vytvořte strategie, díky kterým můžete projít celými misemi zcela bez povšimnutí, nebo si svou cestu vybojujte olovem. Volba je jen na vás.

  • Množství misí a úkolů

Kromě hlavního příběhu máte možnost splnit také množství vedlejších misí, které jdou od taktických akcí přes vzdušné nálety až po ukrývacie mise, které určitě překvapí.

  • Různá nastavení počasí

Hra si vás prověří v různých časech a v různém počasí, které budou důležité i v The Phantom Pain. Využijte noční podmínky ve svůj prospěch, nebo špatné počasí jako součást své strategie. Druhou hrou v této kolekci je slavný Metal Gears Solid V Phantom Pain odehrávající se v otevřeném světě. Snake se probouzí z kómatu po devíti letech v nemocnici. Zjišťuje, že ztratil spoustu svých schopností a že velké zlo se dostalo na svobodu. Snake má amputovanou ruku a jeho jediným úkolem je dostat se z nemocnice, na kterou zaútočili vojáci.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain  na PS4 je nejnovější pokračování populární série, které přináší nový příběh, vylepšenou grafiku a otevřený svět. Systém dynamického počasí a reálně ubíhající čas dovolí vhodně naplánovat další postup. Krádež důležitých dokumentů z opevněného tábora je za denního světla sebevražda, ale uprostřed noci jsou šance určitě vyšší. V roli Solid Snakea se představuje známý hollywoodský herec Kiefer Sutherland.
« Zpět

 

Hry