Sony Cobra In-ear Stereo Headset

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4


Sony Cobra In-ear Stereo Headset

Sony Cobra PS4 In-ear Stereo Headset - sluchátka do uší s funkcí potlačení okolního hluku

Naše cena: 1 290,00 Kč

Běžná cena: 1 490,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 290,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Sony Cobra In-ear Stereo Headset

Pod označením Cobra In-ear Stereo Headset nám Sony nadělila originální značková kabelová sluchátka do uší s mikrofonem se skvělou funkcí omezující nežádoucí hluk z prostředí kolem Vás. Ponořete se ještě hlouběji do Herního světa, nebo poslouchejte nerušeně hudbu díky funkci AudioShield.

  • Headset má také na přibližně 15 hodin akumulátorovou baterií pro funkci snížení hluku z okolí, který lze nabíjet přes USB kabel (v balení).

  • Obsahuje vestavěný mikrofon pro chatování s přáteli na Playstation 4 konzolích, můžete je také použít pro přijímání hovorů na chytrých telefonech a tabletech. Kromě toho obsahuje headset tlačítko volání in-line a +/- tlačítka pro snadnou kontrolu nad hlasitostí.

  • V balení naleznete i 3 velikosti vložek do uší pro maximální pohodlí. Headset se zapojuje přímo do audio konektoru na Dualshock 4 ovladači stejně jako další standardní konektory pro sluchátka, takže je ideálním společníkem pro všechny vaše audio potřeby na jakékoli zařízení, včetně PS4, PS Vita, smartphonů nebo tabletů.

  • Lehká a přenosná sluchátka s modrým tkaným textilním kabelem, Jsou ideální pro použití jak na doma tak venkovní prostředí.« Zpět

 

Hry