Elite Dangerous Legendary Edition PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
PS4 » PS4 hry » závodní PS4 hry a simulátory


Elite Dangerous Legendary Edition PS4

Elite Dangerous Legendary Edition PS4 hra

Naše cena: 975,00 Kč

Běžná cena: 1 590,00 Kč

Ušetříte: 615,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 975,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Frontier 

Elite Dangerous Legendary Edition PS4

Legendární vesmírný simulátor Elite, který jsme si my pamětníci mohli zahrát před 25 lety na 8/16 bitových domácích počítačích, je zde pod názvem Elite Dangerous a to ve verzi pro Playstation 4 s extra nabušenou grafikou a možnostmi. Každý z těch, kterým se líbila původní hra Elite bude touto masivní multiplayerovou vesmírnou ságou s nekonečnou svobodou toho co v ní můžete zažít zcela nadšen!

Technické možnosti současných nabušených herních konzolí umožnily vložit do hry takové funkce, fyzikální principy, zpracování 400 miliard hvězd naší galaxie v měřítku 1:1 (!) a děj, o kterých jsme v devadesátých letech mohli jen snít...


Elite Dangerous Legendary Edition PS4 obsahuje:

  • hru Elite Dangerous na Playstation 4
  • Elite Dangerous: Horizons Season pass
  • bonus 1000 Frontier bodů, které můžete použít v rámci hry na nákup herní předmětů

Vzhledem k tomu, že jde o obrovskou multiplayerovou vesmírnou hru, je k jejímu hraní třeba předplatné služby Playstation Plus (tak jako pro každý online multiplayer na PS4).


Elite Dangerous PS4 je masivní multiplayerový vesmírný epos, který přináší dobrodružství v otevřeném světě galaxií. Počínaje pouze s malou hvězdnou lodí a několika kredity, hráči dělají vše, co je zapotřebí k získání dovedností, vědomostí, bohatství a síly, aby přežili v futuristické galaxii a aby se dostali do kultovní elity. Vlády padají, bitvy se přehrávají a vyhrávají a hranice lidstva se přetvařují, a to vše prostřednictvím akcí hráčů.

400 miliard hvězdných systémů mléčné dráhy je jevištěm hry Elite Dangerous s otevřeným koncem. Skutečné hvězdy, planety, měsíce, asteroidové pole a černé díry naší vlastní galaxie jsou vytvořené podle jejich skutečných proporcí. Upravte svou loď a přizpůsobte si každou její složku tak, jak vám vyhovuje.

  • Zkoumejte, bojujte, pronásledujte, pašujte, prodávejte a prožijte dobrodružství v Mléčné dráze 34. století.
  • Vyzkoušejte nepředvídatelné setkání s hráči z celého světa v masivním multiplayerovém prostoru hry Elite Dangerous.
  • Vyzkoušejte si galaxii v režimu Solo nebo s hráči z celého světa v Open Play.
« Zpět

 

Hry