Need for Speed Rivals XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One » XBox One hry » závodní XBox One hry


Need for Speed Rivals XBox One

Need for Speed Rivals XBox One hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 690,00 Kč

Ušetříte: 100,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


 

Výrobce: Electronic Arts 

Need for Speed Rivals XBox One

Need for Speed Rivals je jméno další hry z již osvědčené automobilové série, která poprvé vychází pro next gen XBox One konzole. Dosavadní vývojáře z Creation tentokrát vystřídalo švédské studio Ghost Games, které je složeno z veteránů, jenž svého času pracovali na takových titulech Project Gotham Racing, Blur, Split Second nebo třeba Forza Horizon. Zdá se, že EA nechce nechat nic náhodě a angažovalo mimo jiné i experta na hry v tzv. "otevřeném světě" - hlavní designér her Far Cry 3 nebo Watch_Dogs se zapojil do práce.

NFS Rivals se bude odehrávat v okrsku Redview s otevřenou a rozlehlou mapou, kde se dá volně jezdit, a kde tedy dochází ke střetům policie a padouchů. Budete moci hrát za obě strany a využívat k tomu mnohé hračky z dílu Hot Pursuit, jako je přivolání zátaras nebo eletrické šoky.

Co nás ve hře Need for Speed Rivals na XBox One čeká?

  • Základní herní princip nazvaný AllDrive se inspiroval u Test Drive Unlimited, kde je singleplayer a multiplayer vzájemně provázán. To znamená, že si můžete jezdit po mapě a v určitou chvíli se k vám třeba připojí živý hráč. Jindy zase mohou dva živí hráči spolupracovat v co-opu, kdy budou někoho společně chytat.
  • Pohánět hru bude opět Frostbite 3 engine, stejně jako Battlefield 4, což má přinést hlavně pro Xbox One a PlayStation 4 možnost hraní ve full HD rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

XBox One ovladač bezdrátový originál Microsoft
XBox One ovladač bezdrátový originál Microsoft
Naše cena: 1 350,00 Kč
Běžná cena: 1 890,00 Kč
Ušetříte: 540,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry