Forza Horizon 2 XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One » XBox One hry » závodní XBox One hry


Forza Horizon 2 XBox One

Forza Horizon 2 XBox One hra

Naše cena: 690,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 690,00 Kč


 

Výrobce: Microsoft 

Forza Horizon 2 XBox One

Automobilové závody Forza Horizon 2 přichází v graficky vymazlené podobě pro next gen konzole XBox One v plném rozlišení full HD 1080 p - vydejte se do nádherných a exotických lokalit za volantem více než 200 nejlepších aut z celého světa napodobených do nejmenšího detailu.
Vyražte závodit do obrovského otevřeného světa s dramaticky se měnícím počasím a střídáním cyklu dne a noci. Okamžitě se spojte se svými přáteli a společně si užívejte svátek rychlosti, stylu a akční jízdy. 


Co nás čeká ve hře Forza Horizon 2 na XBox One

  • Další generace nejlepšího grafického enginu ve své třídě, který pohání Forzu, přináší kompletní střídání cyklu dne a noci se všemi světelnými a vizuálními efekty počasí.
  • Velkolepý režim cestování se přizpůsobí podle toho, jaké auto si vyberete. Nabídne vám také stovky různých událostí napříč krásnou a různorodou krajinou Evropy.
  • Bez ohledu na to, jak rádi hrajete, máte k dispozici nekonečný výběr volné jízdy s velkou porcí zábavy. Ať už tedy budete chtít závodit, hledat ukryté poklady v podobě exotických vozů nebo předvádět svá upravená auta na srazech po celém světě, volba bude jen na vás.
  • Na svých adrenalinových dobrodružstvích v obrovské rychlosti prorazte plot na polní cestu, proklestěte si cestu vzrostlým obilím nebo hustým lesem a objevte nové zkratky.
  • Udělejte si jméno na festivalu Horizon. Ať už závodíte v běžném provozu, volně se proháníte krajinou nebo sbíráte body za povedené kousky a komba, vaše kariéra začíná právě tady.
  • Společně s přáteli můžete online svobodně brázdit silnice, soutěžit v závodech a týmových režimech nebo se zúčastnit zábavných kooperativních výzev.
  • Pestrá kolekce úchvatných aut sahá od extrémních tereňáků až po moderní supersporťáky nebo klasické americké bouráky.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Project CARS XBox One
Project CARS XBox One
Naše cena: 390,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 500,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry