XBox One 500 GB (repas)

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One


XBox One 500 GB (repas)

XBox One 500 GB repasovaná herní konzole od Microsoftu (záruka 24 měsíců)

Naše cena: 5 290,00 Kč

Běžná cena: 5 990,00 Kč

Ušetříte: 700,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

 - Stránka se otevře v novém okněCelková cena: 5 290,00 Kč


 

Výrobce: Microsoft 

XBox One 500 GB (repas)

Oficiálně výrobcem repasované zboží s plnou zárukou 2 roky! Stav jako nové.

Next gen herní konzole XBox One (bez Kinect 2 senzoru) je nabušená next gen herní mašina od Microsoftu s dechberoucím výkonem desetkrát převyšující výkon předchozího populárního modelu XBox 360 herních konzolí. Díky odstranění Kinect 2 senzoru bylo uvolněno cca 10 procent výkonu konzole, který byl dříve rezervován pro pohybové ovládání, pro nové hry!

Označení "One" má symbolizovat symbiózu softwaru, hardwaru a služeb. Za pomoci hesel, lusknutí nebo klasických povelů budeme moci ovládat všechny multimediální funkce. Hraní XBox One her dokáže vtáhnout hráče do virtuálních světů, které budou vypadat jako skutečný život.

Vše díky mimořádně výkonnému hardware, který o řád přesahuje výkon předchozí generace XBox 360 konzolí. Nejen filmoví fanoušci navíc ocení Blu-ray mechaniku, díky níž se můžete podívat na filmy ve full hd rozlišením, ale díky níž si konečně zahrajete hry s obrovským rozsahem až 50 GB.
XBox One
XBox One nevyžaduje stále připojení k internetu, nicméně pro využití všech jeho funkcí je třeba provádět aktualizace jeho operačního systému stažením z internetu. Při prvním zapnutí konzole může být vyžadováno připojení k internetu pro stažení základní aktualizace OS!

XBox One hry nemají žádné regionální omezení, takže například hry dovezené ze zámoří není problém spustit na evropském modelu XBox One herní konzole.

XBox One nově disponuje inteligentní kontrolou vnitřní teploty, která zajistí že nedojde k jejímu přehřátí - při detekci zvýšené teploty automaticky zvýší otáčky vnitřního ventilátoru.

XOne konzole má konečně plnohodnotný internetový prohlížeč Internet Explorer a samozřejmostí je i možnost využití aplikace Skype.

Pro hraní multiplayerových her přes internet, je tak jako na předchůdci XBox 360, potřeba placené předplatné internetové služby Live Gold. Novinkou je možnost využítí cloudového Live úložiště pro ukládání filmů, hudby, her a dalšího obsahu.

Bezdrátový ovladač nové XBox One jde ve šlépějích svého předchůdce, ovšem s celou řadou drobných vylepšení a stále lze o něm prohlásit, že jde o jeden z nejkvalitnějších herních ovladačů vůbec. Z desítek upgradů, které na ovladači proběhly jmenujme skutečně velmi povedené vibrační tlačítka spouští.


Balení herní konzole Microsoft XBox One 500GB obsahuje:

Pokud vám nestačí krátký hdmi kabel (cca 1 metr), který je součástí balení, máme pro vás připraven kvalitní extra dlouhý (5 metrů) hdmi kabel na XBox One.

Pro bezproblémové hraní doporučujeme dokoupit dobíjecí baterie pro bezdrátový ovladač na XBox One a zbavit se tak starostí s věčně vybitými tužkovými bateriemi.

Ke konzoli XBox One můžete připojit nejmodernější technologii pohybového ovládání multimédií a Kinect XBox One her ovládaných pohybem hráčova těla a jeho gesty - tzv. Kinect 2 senzor.


Výhodou next gen herních konzolí Microsoft XBox One je i kvalitní, rozsáhlá oficiální česká technická podpora XBox One
.

Technické parametry XBox One herní konzole:

  • Harddisk: interní 500 GB (dostupných pro uživatele je cca 362 GB, disk v současné době nelze upgradovat na vyšší kapacitu, ale lze připojit externí harddisk a hry případně instalovat na něj a hrát z externího disku, což u předchozí verze XBox 360 nebylo možné)
  • Optická jednotka: Blue-Ray (kompatibilní s DVD)
  • Podporovaná grafická rozlišení: 720p, 1080p, 4K (s vyjímkou her, ty pouze do 1080p)
  • Operační paměť: 8 GB DDR3 (3 GB rezervované systémem) 2133 MHz + 32MB eSRAM
  • Procesor: zákaznický čip x86-64 AMD APU 8 jader (dva čtyřjádrové moduly Jaguar) na frekvenci 1,75 GHz
  • Grafický čip: GCN AMD Radeon 853 MHz (integrovaný v procesoru), DirectX 11.1, 768 shadovacích jednotek, celkový výkon 1,23 TFlops
  • grafický výstup: HDMI digitální video výstup (analogový video výstup již není podporován a XBox One tak nelze připojit ke starým CRT TV bez HDMI vstupu)
  • grafický vstup: HDMI průchozí (pro připojení setopboxu či jiné herní konzole jejichž obraz bude poté reprodukován na HDMI výstupu z XBox One)
  • síťová rozhraní a konektory: WiFi (A/B/G/N dvoupásmové 2.4/5 GHz), podpora WiFi direct, Gigabit ethernet, USB 3.0, digitální optický audio výstup
  • Napájení XBox One herní konzole: napájecí zdroj zůstává bohužel stále externí "cihla", takže celková hmotnost je sice vyšší než u konkurenční herní konzole Sony Playstation 4, ale zato je Xbox One mnohem tišší než PS4 při zátěži a to právě díky tomu, že není nutné aktivně chladit zdroj umístěný mimo krabici konzole.

 

 

 

 

 
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Battlefield 4 XBox One
Battlefield 4 XBox One
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 324,00 Kč
Uvedená cena s DPH
XBox One Stereo Headset Microsoft
XBox One Stereo Headset Microsoft
Naše cena: 1 390,00 Kč
Běžná cena: 1 890,00 Kč
Ušetříte: 500,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Kinect 2 pro XBox One
Kinect 2 pro XBox One
Naše cena: 2 666,00 Kč
Běžná cena: 3 990,00 Kč
Ušetříte: 1 324,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
Minecraft XBox One
Minecraft XBox One
Naše cena: 777,00 Kč
Běžná cena: 690,00 Kč
Ušetříte: -87,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Assassins Creed: Syndicate XBox One
Assassins Creed: Syndicate XBox One
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 224,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry