XBox One Slim 500 GB

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One


XBox One Slim 500 GB

XBox One S 500 GB - nová Slim verze XBox One s 500GB pevným diskem

Naše cena: 4 888,00 Kč

Běžná cena: 5 990,00 Kč

Ušetříte: 1 102,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

 - Stránka se otevře v novém okněCelková cena: 4 888,00 Kč


 

Výrobce: Microsoft 

XBox One Slim 500 GB

Nová verze next gen herní konzole XBox One S alias XBox One Slim přináší tolik vylepšení, že takřka ve všem překonává dosud nejlepší herní konzoli světa Playstation 4 !

Xbox One S - Elegantnější. Štíhlejší. Výkonnější.
Zahrajte si nejširší nabídku her na konzoli, která je o 40 % menší (než původní XBox One), a to včetně klasických her z Xboxu 360. Její velikostí se ale nenechte oklamat: Xbox One S je dosud nejdokonalejší verzí naší konzole. Xbox One S obsahuje integrovaný napájecí zdroj a interní pevný disk s kapacitou 500GB.

Vše díky mimořádně výkonnému hardware, který o řád přesahuje výkon předchozí generace XBox 360 konzolí. Nejen filmoví fanoušci navíc ocení ve verzi S novou Blu-ray mechaniku s podporou filmů ve 4K UHD rozlišení s dynamickým rozsahem HDR (větší kontrastní poměr mezi světlými a tmavými plochami) na blue ray discích.
Standard 4K Ultra HD přináší díky čtyřnásobku rozlišení běžného HD to nejjasnější a nejrealističtější video. Můžete také streamovat obsah v rozlišení 4K ze služeb Netflix a Amazon Video XBox One Slim 500GB herní konzole
XBox One nevyžaduje stále připojení k internetu, nicméně pro využití všech jeho funkcí je třeba provádět aktualizace jeho operačního systému stažením z internetu. Při prvním zapnutí konzole může být vyžadováno připojení k internetu pro stažení základní aktualizace OS a využití všech nových funkcí, které Slim verze konzole přináší!

XBox One hry nemají žádné regionální omezení, takže například hry dovezené ze zámoří není problém spustit na evropském modelu XBox One herní konzole.

V roce 2016 přidal Microsoft do svého ekosystému herních mašin XBox One funkci zpětné kompatibility, kdy lze na XBox One spouštět i některé starší hry z předchozí XBox 360 konzole. Počet zpětně kompatibilních her se stále rozšiřuje. Více informací o zpětné kompatibilitě XBox 360 her na Xbox One herních konzolích najdete na skvělém webu výrobce s podporou XBox One, která je mnohem lepší než u konkurenčního Playstation 4.

Velkou výhodou inovované XBox One Slim je vyšší grafický výkon až o 10 procent, který je dostupný pro všechny - i starší hry!

Díky vyššímu výkonu XBox One Slim lze nyní hrát nové hry v dynamickém HDR rozlišení (pokud hra a vaše TV tuto funkci podporuje). Hry lze nechat přepočítat i do 4K rozlišení, nebo přímo ve 4K rozlišení přehrávat 4K video.

XBox One nově disponuje inteligentní kontrolou vnitřní teploty, která zajistí že nedojde k jejímu přehřátí - při detekci zvýšené teploty automaticky zvýší otáčky vnitřního ventilátoru. Nová verze XBox One S má oproti původní nižší spotřebu o 25-40 procent!

XOne S konzole má konečně plnohodnotný internetový prohlížeč Internet Explorer a samozřejmostí je i možnost využití aplikace Skype.

Pro hraní multiplayerových her přes internet, je tak jako na předchůdci XBox 360, potřeba placené předplatné internetové služby Live Gold. Novinkou je možnost využítí cloudového Live úložiště pro ukládání filmů, hudby, her a dalšího obsahu.

Inovovaný bezdrátový ovladač XBox One Slim má vylepšený tvar s texturovaných povrchem pro lepší držení. Osobně se domnívám, že jde o  nejkvalitnějších herních ovladač na světě. Z desítek upgradů, které na ovladači proběhly jmenujme skutečně velmi povedené vibrační tlačítka spouští. Novinkou je také možnost připojení k PC s Windows 10.1 přes bluetooth rozhraní a zvýšený dosah bezdrátové komunikace ovladače.

Xbox One Slim nový ovladač

Balení herní konzole Microsoft XBox S 500GB obsahuje:

Pokud vám nestačí krátký hdmi kabel (cca 1 metr), který je součástí balení, máme pro vás připraven kvalitní extra dlouhý (5 metrů) hdmi kabel na XBox One.

Pro bezproblémové hraní doporučujeme dokoupit dobíjecí baterie pro bezdrátový ovladač na XBox One a zbavit se tak starostí s věčně vybitými tužkovými bateriemi.
Výhodou next gen herních konzolí Microsoft XBox One je i kvalitní, rozsáhlá oficiální česká technická podpora XBox One
.

XBoxOne S herní konzole

Technické parametry XBox One Slim herní konzole:

 • Procesor AMD Jaguar s 8 jádry
 • Grafika AMD Graphics Core Next, frekvence 853 MHz (původně 800 MHz) s DirectX 11.2
 • RAM 8GB DDR3 na 2133 MHz
 • 500 GB HDD
 • Blu-ray/DVD mechanika (podpora 4K Ultra HD blue ray disků)
 • Rozlišení HDTV: 480p, 720p, 1080p, 1080i. Maximální rozlišení: 4K

Rozhraní nového XBox One Slim:

 • 1x HDMI výstup (s podporou 4K rozlišení)
 • 1x HDMI vstup průchozí (s podporou 4K rozlišení)
 • 3x USB 3.0
 • 1x S/PDIF optický audio výstup
 • 1x ethernet RJ-45
 • Wi-Fi A/B/G/N - 2.4/5 GHz
 • 1x integrovaný IR vysílač
« Zpět

 

Hry