Borderlands: The Handsome Collection PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Borderlands: The Handsome Collection PS4

Borderlands: The Handsome Collection PS4 hra

Naše cena: 666,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 324,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 666,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: 2K Games 

Borderlands: The Handsome Collection PS4

Pusťte se do světa Borderlands poprvé na Playstation 4 konzolích! Prostřílejte se nezapomenutelným dobrodružstvím, které vás chytne a nepustí. Odhalte příběh záporáka Handsome Jacka o jeho vzestup k moci a v podobě Borderlands 2 se s ním vypořádejte.

Pod názvem Borderlands: The Handsome Collection dostanete dvě perfektní kreslené akční RPG řežby, kterou mohou na jedné obrazovce najednou hrát až čtyři hráči v kooperativním režimu!

Balené obsahuje dvě hry - Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel v HD (+ všechny dostupné DLC) remasterované do HD grafiky na Playstation 4.

Co nás ve světě Borderlands na PS4 čeká?

  • Plenící šílenství z první hry Borderlands se v Borderlands 2 vrací v plné síle a je lepší než kdykoliv předtím.
  • Borderlands 2 lidem dovolí hrát spolu lokálně prostřednictvím rozdělené obrazovky, stejně jako online s možností kdykoliv se připojit a zase odejít.
  • Díky plynulému kooperativnímu hraní a akci je hra Borderlands 2 mimořádně snadno přístupná hráčům a jejich přátelům.
  • THE PRE-SEQUEL - coby kombinace střílečky a RPG, kterou si hráči zamilovali, vám naservíruje spoustu nových dobrodružství.
  • NOVÉ TŘÍDY ANTIHRDINŮ - hrajte jako jeden ze čtyř hrdinů, jako jsou Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer a Athena the Gladiator. Poprvé si můžete zahrát také jako ozbrojený prototyp Claptrapa. Zažijete, jaké je to pracovat po boku ne zrovna morálního Handsome Jacka.
  • VZESTUP HANDSOME JACKA - buďte svědky toho, jak se Handsome Jack dostal k moci. Ponořte se hluboko do historie ikonických nepřátel Borderlands. Podívejte se na příběh z druhé strany barikády - z Jackovy perspektivy.
  • PŘINESTE ZKÁZU NA MĚSÍC - nízkou gravitaci měsíce pocítíte při každém kroku a skoku. Rozpoutejte chaos novými zbraněmi s funkcemi led a laser! Noví, vesmírní nepřátelé.

 
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Ghostbusters PS4
Ghostbusters PS4
Naše cena: 650,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 240,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry