Assassins Creed The Ezio Collection (CZ) PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Assassins Creed The Ezio Collection (CZ) PS4

Assassins Creed The Ezio Collection PS4 hra (CZ titulky)

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

Assassins Creed The Ezio Collection (CZ) PS4

Ezio Auditore da Firenze se vrací na nejvýkonnější herní konzole světa Playstation 4 v remasterované grafice ve Full HD a s ostřejšími texturami. Prožijte znovu a nebo i poprvé napínavý příběh, odehrávající se v Itálii na přelomu 15. a 16. století.

Herní balíček Assassins Creed The Ezion Collection na PS4 obsahuje za tři akčně dobrodužné hry - ASSASSINS CREED II, ASSASSINS CREED: BROTHERHOOD a ASSASSINS CREED: REVELATIONS.


Vijte v kůži Ezia, naučte se tajemným způsobům Assassinů a pomstěte se za zradu vaší rodiny v napříč renesanční Itálií 15. století, v Římě a svou cestu zakončete v 16. století v Konstantinopoli.

  • Assassin’s Creed II HD PS4 – Eziova sága začíná. Bojujte a prozkoumávejte renesanční Itálii, plnou umění, bohatství a vražedných spiknutí.
  • Assassin’s Creed Brotherhood HD PS4 – Vydejte se do nejslavnějšího italského města, Říma, centra moci, hamižnosti a korupce, když Ezio převezme vedení celého assassínského Bratrstva.
  • Assassin’s Creed Revelations HD PS4 – Dva Assassíni, jeden osud. Prožijte poslední Eziovo dobrodružství, když se vydá po stopách svého mentora, Altaira. Vydejte se na cestu plnou poznání a odhalených tajemství v Konstantinopoli, srdci Ottomanského impéria 16. století.


Co nás ve hrách z balíčeku Assassins Creed Ezio Collection pro PS4 čeká:

  • PROŽIJTE CELÝ EZIŮV ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
  • Hrajte jako Ezio, nejoblíbenější, ikonický Assassin v celé sérii Assassin's Creed, na jeho cestě, na které se z mladého muže stane legendární vůdce assassínského Bratrstva, až po jeho poslední výpravu za poznáním a odhalením tajemství ve kompletní kampani pro jednoho hráče a veškerý dodatečný obsah ze všech tří her.
  • VYLEPŠENÉ PRO NOVOU GENERACI
  • Vychutnejte si tyto tři klasické hry s podporou silnějšího hardware nové generace konzolí, která přináší vylepšenou grafiku a post-processing.
  • VZRUŠUJÍCÍ OBSAH A FILMY NAVÍC
  • O Eziově životě se dozvíte ještě více díky přiloženým krátkým filmům Assassin’s Creed Lineage a Assassin’s Creed Embers.
  • PS4 verze her neobsahují multi-player.« Zpět

 

Hry