Nioh PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Nioh PS4

Nioh PS4 hra

Naše cena: 666,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 224,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 666,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Team Ninja 

Nioh PS4

Perfektně zpracovaná akční řežba Nioh, exkluzivně stvořená jen a pouze pro nejvýkonnější herní konzole světa Playstation 4 se inspiruje herními sériemi Ninja Gaiden a Dark Souls, takže v sobě budeš muset najít houževnatost skutečného samuraje: dovednosti a trpělivost překonat i nejnebezpečnější nepřátele a neotřesitelnou odvahu tváří v tvář smrti.

A pokud máte nabušenou herní konzoli Playstation 4 PRO, potom si můžete hru Nioh užít ve větším rozlišení 4K, nebo zvolit klasické full HD rozlišení, ale se snímkovou frekvencí zvýšenou na 60 fps pro dosažení ultra jemného pohybu při rychlých akčních sekvencích!

Umění ken-džitsu a nejen to

  • Ovládni všechny bojové styly – nauč se sledovat každý krok svých nepřátel a pohybuj se se smrtonosnou přesností. Kombinuj nejrůznější útoky autentickými samurajskými zbraněmi, mezi kterými nechybí halapartny, katany ani sekery.

Nebezpečná dynastie

  • Prozkoumej fantaskní a temnou vizi Japonska 16. století - bojuj bok po boku legendárních hrdinů proti děsivým padouchům z období válčících států.

Mýty o monstrech a děsivé příběhy

  • Postav se brutálním a ohyzdným nepřátelům – najdeš odvahu stanout tváří v tvář zkušeným samurajům, děsivým tvorům a démonům, kterým se říká Yokai?
« Zpět

 

Hry