Sniper Elite 4 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Sniper Elite 4 PS4

Sniper Elite 4 PS4 hra

Naše cena: 950,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 40,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 950,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Rebellion 

Sniper Elite 4 PS4

Sniper Elite 4 - legendární akční hra na odstřelovače vychází poprvé jen a pouze pro next gen herní konzole a na naší našlapané Playstation 4 herní konzoli si ji zahrajeme ve full hd 1080p rozlišení!

Čtvrtý díl odstřelovačské série přímo navazuje na předchůdce a zavede nás do prosluněné Itálie. V této relativně málo prozkoumané válečné oblasti budete pomáhat italskému odboji se svržením fašistické vlády. Více než kdy jindy bude důležitý propracovaný plán sabotáží a kradmý postup i se šplhem.

  • ZASTAVTE NOVOU HROZBU

Tajný agent a elitní ostrostřelec Karl Fairburne musí bojovat po boku statečných mužů a žen z italského odboje, aby jim pomohl osvobodit jejich zemi zpod útlaku fašismu a zároveň porazil děsivou novou hrozbu schopnou zastavit spojenecký protiútok v Evropě dřív, než vůbec začne. Pokud na své misi selže, nebude žádná Operace Overlord, žádná vylodění během Dne D a žádné vítězství v Evropě.

  • PRO VLKY SAMOTÁŘE I TÝM ZÁŠKODNÍKŮ

S rozsáhlou kampaní pro jednoho až dva hráče a speciálními kooperativními i kompetitivními režimy pro více hráčů má Sniper Elite 4 na PS4 za cíl přinést na současnou generaci konzolí zásadní střílečku z druhé světové války, kromě jiného s pomocí bezkonkurenčních odstřelovačských možností na mapách několikanásobně větších než ty ze Sniper Elite 3.
« Zpět

 

Hry