Uncharted The Lost Legacy PS4 (CZ verze)

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Uncharted The Lost Legacy PS4 (CZ verze)

Uncharted: The Lost Legacy CZ PS4 hra (české titulky)

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Uncharted The Lost Legacy PS4 (CZ verze)

Jedna z nejočekávanějších dobrodružně akčních her roku 2017 je skladem ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz ve verzi s CZ titulky!

Uncharted Lost Legacy vychází exkluzivně jen a pouze pro nejlepší herní platformu světa - Playstation 4 a nikde jinde než právě na PS4 si ji nezahrajete!

Kromě hry samotné obsahuje navíc online multiplayer z výchozího dílu Uncharted 4 a jako mega bonus je v balení hry také navíc kód na stažení další fajnové hry pro PS4 - Jak and Daxter The Precursor Legacy a to zcela zdarma...

A tím stále dobré zprávy nekončí - Uncharted The Lost Legacy vychází jako jedna z mála her na Playstation 4 ve verzi s českými titulky!


Uncharted Lost Legacy na Playstation 4 přináší nové dobrodružství v nabité akcí, která snadno rozproudí krev každému nadšenému hráči.
Bude-li chtít Chloe Frazerová získat proslulý starodávný indický artefakt a udržet jej z dosahu bezcitného válečného šmelináře, bude muset využít pomoci známé žoldačky Nadine Rossové, kterou jsme naposledy potkali ve hře Uncharted 4 Thief's End.

Společně se pak budou muset vydat hluboko do indických hor, naučit se spolupracovat při odhalování tajemství artefaktu, přes zuřivý odpor si probojovat cestu vpřed a zabránit rozpoutání chaosu v regionu…

Chloe Frazerová

  • Poprvé se objevila v Uncharted 2: Among Thieves
  • Naposledy se objevila v Uncharted 3: Drake’s Deception
  • Proslulá lovkyně pokladů Chloe, jejíž důvtip, archeologické znalosti a improvizační schopnosti mohou směle soupeřit s těmi, jimiž oplývá Nathan Drake, patří mezi nejoblíbenější postavy celé série. V boji i za volantem si vydobyla skvělou reputaci.
  • Chloe je impulzivní, hodně improvizuje a spoléhá se především na svou inteligenci – její metody, které často překračují morální hranice, však vždy přinášejí výsledky, a tak je o její služby velký zájem.
  • Má však i své meze, a pokud se situace nevyvíjí dle očekávání, nebojí se říct dost.


Nadine Rossová

  • Poprvé i naposledy se objevila v předchozí hře Uncharted 4
  • Nadine se minule představila jako obávaná vůdkyně polovojenské jihoafrické organizace Shoreline, kterou si najal Rafe Adler, hlavní protivník z Uncharted 4.
  • Po rozpuštění Shoreline se z Nadine stává agent na volné noze a nájemný žoldák.
  • Je známá svým klidem a promyšleným přístupem ke každé práci i boji, za každých okolností chce mít navrch a neúspěch pro ni nepřipadá v úvahu.
« Zpět

 

Hry