Destiny 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Destiny 2 PS4

Destiny 2 PS4 hra

Naše cena: 444,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 146,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 444,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Activision 

Destiny 2 PS4

Populární online střílečka Destiny se konečně dočkala parádně vylepšeného pokračování pod názvem Destiny 2.

Hra vychází pouze pro next gen herní konzole Playstation 4, XBox One a PC. Zatímco první díl jste si mohli zahrát i na starších strojích Playstation 3/XBox 360, tak nový díl už zvládnou jen nabušené moderní herní stroje (na bežných Playstation 4 konzolích jede Destiny 2 ve full HD rozlišení a na nejvýkonnějším modelu PS4 PRO můžete hrát dokonce i ve 4K Ultra HD grafice). Pro ilustraci jak je to hardwarově náročná hra poslouží fakt, že Destiny 2 vyžaduje pro instalaci na PS4 téměř 70 GB volného místa na harddisku...

Destiny 2
je online akční střílečka (vyžaduje připojení k internetu a pro většinu jejího obsahu je navíc také vyžadováno předplatné Playstation Plus, aby bylo možno hrát onlinové části), která vás zavede na epické putování po sluneční soustavě.

  • Ponořte se do nové epické filmové kampaně.
  • Spojte se s přáteli při kooperativních aktivitách tří nebo šesti hráčů.
  • Změřte síly s vašimi spoluhráči v různorodých soutěžních multiplayerových režimech.
    Destiny 2 na PS4 je novým dobrodružstvím pro všechny hráče - prozkoumejte nové světy, poslechněte si nové příběhy, získejte nové schopnosti, přivlastněte si nové vybavení a spoustu dalšího.

Poslední útočiště lidstva padlo pod náporem obrovské invazní armády vedené Ghaulem, impozantním velitelem brutální Rudé legie. Ten zbavil městské Strážce jejich síly a všechny, kteří přežili, donutil utéct. Vy se vydáte na záhadné, neprozkoumané světy naší sluneční soustavy objevovat nový arzenál zbraní a nové zničující bojové dovednosti. Abyste porazili Rudou legii a mohli se postavit Ghaulovi, musíte sjednotit rozprášené hrdiny, společně povstat a svůj domov si vybojovat zpět. 
« Zpět

 

Hry