The Evil Within 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


The Evil Within 2 PS4

The Evil Within 2 PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bethesda 

The Evil Within 2 PS4

Hra The Evil Within 2 je pokračování slavné hororové akce na Playstation 4. A vizuál je opravdu brutálně děsivý, takže hru doporučujeme pouze pro dospělé.

Ve hře se ocitnete v roli ne zrovna zkušeného detektiva jménem Sebastian Castellanos a dostáváte příležitost přímo se podílet na záchraně své dcery. V okamžiku se probouzíte ve světě plném těch nejděsivějších nočních můr. Abyste dokázali přivést vaši dceru zpět, budete muset nejprve odhalit temné počátky jednoho kdysi idylického městečka. Příšerné hrozby na vás čekají za každým rohem, zatímco svět okolo vás prochází nesčetnými deformacemi a pokřivením. Budete nesnázím čelit s hlavou vztyčenou a podíváte se hrůze do očí, nebo se raději rozhodnete pro tichý průchod všudypřítomnými stíny?

Příběhová linie hry:

Detektiv Sebastian Castellanos přišel o všechno, stejně jako o svou dceru, Lily. Aby ji zachránil, je přinucen spolupracovat s tajemnou společností Mobius, která je přímo odpovědná za zničení Sebastianova dřívějšího života. Sebastian musí sestoupit do jedné z jejich příšerných výtvorů - do znepokojivého světa Union. Děsivé a smrtelné hrozby číhají za každým rohem a Sebastian se musí spoléhat na svou inteligenci, aby byl schopen přežít. Jedinou cestou ven je cesta dovnitř...

Co nás ve špičkovém akčním hororu The Evil Within 2 na PS4 čeká:

  • Prozkoumávejte vše, na co si troufnete, ve světě, kde nic není takové, jak se na první pohled může zdát.
  • Zaútočte ze stínů, utíkejte jako o život nebo namiřte své zbraně s limitovanými náboji.
  • Přežijte střety se sadistickými nepřáteli a potkejte se s postavami, které vás dovedou - či nedovedou - na správnou cestu k vykoupení.
  • Vstupte do pokřiveného světa naplněného strachem, úzkostí a děsem, který na vás dýchá pořád a všude.« Zpět

 

Hry