Teslagrad PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Teslagrad PS4

Teslagrad PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Teslagrad PS4

Hra Teslagrad pro herní konzole Sony PS4 je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které používáte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti, díky nimž projdete hrou a objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. Získávejte nové schopnosti, jež vám pomohou v průzkumu nelineárního, ručně kresleného světa, který je inspirován Evropou. Jste mladý chlapec, který se ocitl na epické výpravě a který musí pomocí prastaré síly Teslamancerů porazit despotického krále.

Co nás ve hře Teslagrad na PS4 čeká:

  • Složité hádanky. Otestujte své logické uvažování a chytře manipulujte se světem kolem sebe pomocí elektřiny a magnetismu, jež tvoří středobod celé hry.
  • Průzkum. Najděte si cestu bohatým a ručně kresleným 2D světem na své výpravě do Teslovy věže (a ještě dál). Na cestě vás čekají úžasné nové předměty.
  • Vizuální vyprávění příběhu. Žádný text ani dabing. Všechno je čistě grafické a celý příběh je vyprávěn tím, co vidíte (a někdy tím, co nevidíte).
  • Steampunk. Objevte dystopické deštivé prostředí, které představuje steampunkovou vizi nového světa inspirovaného starou Evropou.
  • Bossové ze staré školy. Překonejte díky schopnostem a důvtipu 5 neuvěřitelných finálních bossů, kteří by vás rádi odmagnetizovali.
  • Žádné přerušení. To znamená žádné načítací obrazovky, žádné rozhraní, žádné filmečky. Jen hra a vy.
  • Strhující soundtrack. Úžasná směs klasického orchestru s trochou ruské inspirace a spoustou metalových a elektronických prvků.« Zpět

 

Hry