LEGO Ninjago PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


LEGO Ninjago PS4

LEGO Ninjago Movie Videogame PS4 hra

Naše cena: 690,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 690,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Warner Bros 

LEGO Ninjago PS4

Hra Lego Ninjago na nejprodávanější herní konzole světa Playstation 4 umožní hráčům proniknout do světa nového animovaného dobrodružství z filmu LEGO NINJAGO Movie.Kromě skvělé grafiky je třeba u této hry vyzvednout i režim hry více hráčů na jedné obrazovce (split screen), který dnes mnoho her nemá! Spolu tak hru Lego Ninjago mohou hrát až 4 hráči na jedné herní konzoli.

Úkolem hráčů bude si probít cestu skrze vlny nepřátel jako oblíbení ninjové Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane a Master Wu a ochránit jejich domovský ostrov Ninjago před zlovolným Lordem Garmadonem a jeho žraločí armádou. A aby toho byli schopni, musí se naučit ovládat umění Ninja nauky, díky které získají mnoho užitečných dovedností, jako je například běh po zdech, provádění vysokých skoků a možnost trénovat s ostatními přáteli z ostrova a tříbit si tak své bojové Ninja schopnosti. Hráči také mohou využít mocnou sílu Spinjitzu a bránit tak ostrov společnými silami.


Co nás ve hře Lego Ninjago na PS4 čeká:

  • Na motivy akčního filmu: Hráči si mohou zvolit, za kterého oblíbeného hrdinu z filmu budou hrát, a zažít tak filmový příběh na vlastní kůži.
  • Ovládněte bojové umění Ninja: Hráči postupují napříč ostrovem s otevřeným světem za využití mnoha unikátních, které jim pomohou postavit se nepřátelům a ubránit město Ninjago.
  • Vzrušující nové lokace: Hra nabídne 8 rozlehlých akčních lokací založených na příběhu filmu LEGO NINJAGO Movie a v každé z nich hráči naleznou unikátní „Challenge Dojo", které podrobí jejich schopnosti pravidelnému testování.
  • Bojové mapy: Hráči se mohou postavit svým přátelům a rodině v celkem čtyřech odlišných lokálních split-screen herních módech pro až 4 hráče.
« Zpět

 

Hry