Rory McIlroy PGA Tour PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Rory McIlroy PGA Tour PS4

Rory McIlroy PGA Tour PS4 hra

Naše cena: 790,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 790,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Electronic Arts 

Rory McIlroy PGA Tour PS4

Rory McIlroy PGA Tour je nový golf od EA, který nahradí starého dobrého Tigera Woodse... v pokračování velmi oblíbené série golfového simulátoru PGA TOUR, tentokrát s novou tváří Roryho McIlroye poprvé na Playstation 4 konzolích. Opět přináší mnoho vylepšení, nových věcí i módů včetně nejnovějšího enginu Frostbite 3 pro realistickou grafiku, věrnější efekty a fyziku. Staňte se profesionálním golfistu a zažijte jedinečné sportovní okamžiky v jednom z herních módů – Arcade, Classic a Tour.

Hra EA SPORTS Rory McIlroy PGA TOUR přináší skutečný golf všem sportovním nadšencům. Můžete se těšit nejen na skutečná hřiště, ale také na řadu zcela nových míst, která doslova lákají k prozkoumání. Oceníte kompletní načtení celého hřiště, které přináší nulovou čekací dobu při přesunu z jedné jamky na druhou a skvělou volnost pohybu.
Co nás ve hře Rory McIlroy PGA Tour na PS4 čeká?

  • Herní mód Arcade - Tento styl znáte již s předcházejících dílů a netřeba jej dlouze představovat. Používá jednoduchý mechanizmus pro sílu vašeho záběru, a zároveň zachovává velmi dobrou kontrolu úderu. Tento styl je snadný a dostupný pro každého hráče.
  • Herní mód Classic - Jak již název napovídá, je to návrat ke klasickému ovládání. Pamatujte si, jak jste byli zvyklí stisknout tlačítko, nastavit sílu a pak přesnost? Klasické ovládací prvky se v tomto pokračování vrací zpět na scénu.
  • Herní mód Tour - Opravdoví profesionálové budou chtít vyzkoušet ovládání v režimu Tour, který se snaží být nejblíže ke skutečnosti. Vše bude záležet na vaší šikovnosti s analogovou páčkou joysticku.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

NHL 18 PS4 (CZ verze)
NHL 18 PS4 (CZ verze)
Naše cena: 935,00 Kč
Běžná cena: 1 690,00 Kč
Ušetříte: 755,00 Kč
Uvedená cena s DPH
NBA Live 18 PS4
NBA Live 18 PS4
Naše cena: 690,00 Kč
Běžná cena: 990,00 Kč
Ušetříte: 300,00 Kč
Uvedená cena s DPH
AO International Tennis PS4
AO International Tennis PS4
Naše cena: 1 190,00 Kč
Běžná cena: 1 590,00 Kč
Ušetříte: 400,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry