MXGP 2 PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


MXGP 2 PS4

MXGP2 The Official Motocross Videogame PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Milestone 

MXGP 2 PS4

Pulzující mechanické srdce, poháněné benzinem a pokryté prachem a blátem, ukuté ve výhni mistrovských mechaniků – zvuk motoru, který vám řve v helmě – vibrace motorky, každé zachvění a otřes pocítí hráči na celém světě, kteří v ruce budou třímat ovladač. Hvězdou tohoto nového titulu jsou týmy, okruhy a především jezdci ze sezóny 2015. Ti přikovali diváky k obrazovkám až do 30. srpna tohoto roku, kdy Romain Febvre vyhrál na nizozemské MXGP titul mistra světa.

A jako by to nebylo málo, hra MXGP2 pro našlapané herní konzole Sony Playstation 4 posouvá hranici ještě dál: tato hra, jež obsáhne sezónu 2015, přináší závan čerstvého vzduchu (okořeněného výfukovými plyny) v podobě nových možností úprav motorek i závodníků, interiérových soutěží a mnoha dalšího. Při hraní MXGP2 budou mít hráči neustále jednu ruku na plynu a ocitnou se přímo uprostřed videoherního zážitku.

Co nás ve hře MXGP2 na PS4 čeká?

  • Herní režim kariéry spolu s online (online multiplayer na PS4 vyžaduje předplatné Playstation Plus) i offline režimy, během kterých hráči otestují své schopnosti až na samé hranice, a to včetně té největší zkoušky: soutěže o titul neporazitelného šampiona motokrosu, který bude závodit bok po boku s velkými hvězdami mezinárodního motokrosu, jako je např. Ryan Villopoto a osminásobný mistr světa Tony Cairoli.
  • Motokros je strhující a úchvatný sport s dynamickou komunitou zapálených fanoušků, kteří se neváhají podělit o své nápady.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

F1 2017 PS4
F1 2017 PS4
Naše cena: 850,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 40,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry