WipEout Omega Collection PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


WipEout Omega Collection PS4

WipEout Omega Collection PS4 hra

Naše cena: 444,00 Kč

Běžná cena: 690,00 Kč

Ušetříte: 246,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 444,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

WipEout Omega Collection PS4

Exkluzivní závody futuristických "vznášedel" Wipeout stvořené jen a pouze pro nabušené herní konzole Playstation 4 jsou zde pod názvem WipEout Omega Collection. A jde o jednu z těch her, které samy o sobě stojí za to pořídit si Playstation 4, protože na žádné jiné herní platformě si ji nezahrajete!

Wipeout Omega Collection se pyšní, jako jedna z mála nových závodních her, lokální multiplayer, kdy na jedné konzoli a jedné obrazovce (ta se rozpůlí) spolu mohou hrát dva hráči.

Pro majitele high-endové verze Playstation 4 PRO je to takřka povinnost - Wipeout Omega využívá obrovský výkon PS4 PRO pro plynulé 60 fps zobrazení grafiky ve 4K ultra HD rozlišení s podporou HDR technologie pro větší rozsah barev. Samozřejmostí jsou v téhle kvalitní exkluzivce na PS4 PRO vylepšené textury, nové světelné efekty počasí, výstřelů, možnost zapnutí/vypnutí efektu pohybového rozostření apod.


Ostré zatáčky, oblouky, ze kterých se dělá nevolno, i prudké srázy – jsi připravený na dechberoucí návrat hry WipEout, která se sem řítí na plný plyn?

Omega Collection přináší veškerý obsah her WipEout HD, WipEout HD Fury a WipEout 2048, včetně 26 okruhů, které můžeš jet v obou směrech, 46 jedinečných závodních lodí, celé spousty herních režimů a také směsice nových i klasických hudebních skladeb.

Zbav se protivníků pomocí nejrůznějších zbraní, zatímco svištíš vzduchem za doprovodu nejzapamatovatelnějších melodií v historii závodních videoher. Ať už se právě předháníš s kamarádem na rozdělené obrazovce v režimu pro dva hráče nebo necháváš všechny vyzyvatele daleko za sebou v prachu v online závodech až pro osm hráčů, rychlou a zběsilou zábavu máš na dosah prstů.

Díky vylepšeným světelným efektům a vyladěné grafice na tebe čeká WipEout, jaký ještě nikdy nebyl k vidění.
« Zpět

 

Hry