Burnout Paradise Remastered PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Burnout Paradise Remastered PS4

Burnout Paradise HD remastered PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Electronic Arts 

Burnout Paradise Remastered PS4

Tak jsme se po 4 letech existence nejlepších herních konzolí současné generace - Playstation 4 - dočkali! Vychází legendární adrenalinové demoliční závody proslavené na předchozí PS3 přepracované nově do full HD rozlišení na PS4 konzolích po názvem Burnout Paradise HD remastered.

Máte-li doma prémiový model PS4 PRO užijete si hru navíc ve 4K rozlišení a 60-ti snímcích za sekundu.

Rozjeďte to v ultimátních závodních prostředích, od hektických ulic v centru města až po divoké horské cesty. Oživte naplno dynamické kousky a bezohledné ničení v jedné z nejlepších arkádových závodních her!
Pociťte vůni spálené pneumatiky a rozdrťte kusy kovu napříč otevřenými ulicemi Paradise City během objevování nejrůznějších skoků, bláznivých kousků a zkratek. Vydej se na svou cestu ke slávě v unikátních eventech, využívej znalost města k objevování nejrychlejších cest a získej výhodnější pozici oproti tvým soupeřům. Znič své přátele online a získej jejich fotky ze zatčení, nebo spoj síly s ostatními a zúčastni se demolice stovek online výzev.

Porušuj pravidla a bourej kdekoliv a kdykoliv

Zahoď přiručku pro slušné řidiče a vyjeď si rychlostní a destrukční rekordy po celém městě. Sleduj kolik rekordů vlastníš a dokaž svou demoliční dominanci proti svým přátelům. Nastartuj svou káru a vypal jako blesk skrz městem, znič co ti přijde do cesty a zanech za sebou pořádnou spoušť.
« Zpět

 

Hry