Lords Of The Fallen PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Lords Of The Fallen PS4

Lords Of The Fallen PS4 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Namco 

Lords Of The Fallen PS4

Lords of the Fallen na next gen herní konzole Sony Playstation 4 je akční fantasy RPGhrou, která se zaměřuje spíše na schopnosti hráče v soubojích, než na rozmanitý příběh. Nabízí však propracovaný soubojový systém a skutečnou výzvu pro každého hráče. Podobně jako ve hře Dark Souls bude nutné obezřetné sledování nepřítele a jeho útoků a využít příležitostí, které nepřítel nabídne k vlastnímu útoku. Souboj by měl být akční a plynulý a chybět nebudou ani potyčky s mocnými bossy.

Hru vyvíjí studio Deck13, kterou založil Tomasz Gop - jeden z hlavních vývojářů prvních dvou dílů fantasy RPG hry Zaklínač (The Witcher).

Co nás ve hře
Lords of the Fallen na PS4 čeká?

  • 11 bossů - gigantických bestií.
  • Tři základní povolání: Warrior, Rogue, Cleric.
  • V průběhu hry budete nuceni udělat několik důležitých rozhodnutí, která budou ovlivňovat jak svět kolem Vás, tak postavu a příběh samotný.
  • V hardcore RPG Lords of the Fallen budete ovládat postavu hlavního hrdiny Harkyna, který se snaží zastavit zdánlivě nezastavitelné mocné síly.
  • Připravte se na nebezpečný svět a ještě smrtelnější protivníky. Pokud máte rádi výzvy (a hry typu Dark Souls), tak je tato hra určena právě Vám!

 
« Zpět

 

Hry