Dark Souls 2 - Scholar of the First Sin PS4

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Dark Souls 2 - Scholar of the First Sin PS4

Dark Souls II - Scholar of the First Sin PS4 hra

Naše cena: 750,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 240,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 750,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bandai 

Dark Souls 2 - Scholar of the First Sin PS4

A je to tady! Přichází pro Playstation 4 vylepšená verze hardcorové hry Dark Souls. Hra dostala kompletně novou grafiku šitou na míru nejvýkonnější herní konzoli světa Sony PS4, ale nemusíte se bát - její unikátní styl zahrnující např. extrémní obtížnost zůstává naprosto zachován!

Nový díl Dark Souls 2 přináší několik podstatných vylepšení a samozřejmě nový příběh. Co se však nemění je unikátní herní styl, charakteristická náročnost stylu Dark Souls, výzva a intenzivně emocionální odměny. Dark Souls II nabízí navíc také vylepšený multiplayer, rozšířené možnosti přizpůsobení a nový engine. Ve verzi pro PS4 byla vylepšena grafická stránka hry a dodány další efekty prohlubující atmosféru.

Hra obsahuje také veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy: - Crown of the Sunken King - Crown of the Old Iron King - Crown of the Ivory King.

Co nás ve hře Dark Souls pro PS4 čeká?

  • Připrav se na smrt ... znovu! Zapojte se do intenzivní akce v obrovském světě s lepší grafikou i zvukem.
  • Labyrinty, monstra a bossové! Ponořte se do prostředí téměř fascinujícího. Na každém kroku číhá nebezpečí.
  • Smyslové útoky! Připravte se na širokou škála hrozeb, které budou probouzet všechny lidské smysly a fóbie - sluchové halucinace, závratě, strach z velkých výšek, atd.
  • Hlubší a temnější! Více možností jak si můžete přizpůsobit zbroje, zbraně i styl hry.
  • Vyvíjený multiplayer! Systém více hráčů umožňuje lepší interakci on-line (vyžaduje předplatné služby Playstation Plus) a vy si tak můžete prožít hru jak v kooperaci s přáteli, tak v režimu kdy budete hrát proti sobě.« Zpět

 

Hry