The Evil Within XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One


The Evil Within XBox One

The Evil Within XBox One hra

Naše cena: 555,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 335,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 555,00 Kč


 

Výrobce: Bethesda 

The Evil Within XBox One

The Evil Within je hororová akční hra pro next gen herní konzoli XBox One plná lekavých scén, které jsou dokreslovány velmi kvalitním zvukovým doprovodem. Příběh hry začíná ve venkovském blázinci, kam vyšetřovací tým vyrazí zjistit příčiny masových vražd. Po příjezdu na místo se ale setkají s mocnými temnými silami, jenž uvnitř stavby přebývají. Hlavní hrdina se nakonec ocitá v improvizované masně, kde velký hromotluk porcuje jeho padlé kolegy. Proto seberte všechnu odvahu a pomozte tajemství tohoto temného místa odhalit.

Co nás ve hře Evil Within na XBox One čeká?

  • Neznámé hrozby v nejistém světě! Mysteriózní a zvrácený svět, který se mění.
  • Hlavní hrdina Sebastian Castellanos patří mezi detektivy a bude pod Vaším vedením muset zvládnout unikat před nebezpečným řezníkem vyzbrojeným motorovou pilou, tak i před ostatními zmutovanými obyvateli blázince.
  • Brutální pasti a zvrácená monstra! Čelte nemyslitelným hrůzám a krutým pastem v boji o přežití proti drtivé přesile.
  • Kromě skrývání se budete také muset osvědčit v boji jak na dálku střelnou zbraní, tak i zbraněmi na blízko. Velké množství nepřátel také vytvoří situace, kde bude nejlépe raději opustit bojiště a vymyslet lepší strategii.
  • Se svým parťákem se setkáte již po kratší době hraní a pak již hra nabývá plně na spádu.
  • Hráče, kteří používají Rambo styl boje omezující se pouze na rozmetání soupeřů střelnou zbraní, hra moc nepotěší, neboť náboje do zbraní jsou zde velmi cenné a proto je nutné se uchýlit k jiným, riskantnějším taktikám boje například na blízko.« Zpět

 

Hry