Mafia 3 XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One


Mafia 3 XBox One

Mafia III CZ XBox One hra (s českými titulky)

Naše cena: 575,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 315,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 575,00 Kč


 

Výrobce: 2K Games 

Mafia 3 XBox One

Legendární mafiánská akce přichází na next gen herní konzole XBox One pod názvem Mafia 3. Ve vašem oblíbeném herním e-shopu Prodejher.cz ji pořídíte ve verzi s českými titulky - upozornění: obal a návod jsou pouze v němčině.

Hru Mafia III si na starších herních konzolích PS3 a XBox 360 nezahrajete, protože jejich hardware na takto propracovanou hru prostě nestačí - takže neváhejte a pokud ještě nemáte XBox One, tak tohle je skvělý důvod si next gen herní konzoli pořídit!

Přichází rok 1968 a pravidla se mění. Po několika letech bojů ve Vietnamu ví Lincoln Clay jednu věc jistě: Rodina nejsou ti, mezi které se člověk narodí, ale ti, pro které zemře. Zpátky doma v New Orleans chce Lincoln opustit svou zločineckou minulost. Když však jeho náhradní rodinu, tedy místní černý gang, zradí a zcela zdecimuje italská mafie, vydá se Lincoln na cestu odplaty, během níž se vyrovná se všemi, kteří v téhle zradě mají prsty.

Bude to chtít víc než jen pár přátel, aby se v tomhle novém světě dalo přežít. Znalosti ulice mu pomohou v zuřivých přestřelkách, během boje tváří v tvář i při drsných automobilových honičkách. S věrnými lidmi, těžkými rozhodnutími a trochou špinavé práce se však může probojovat až do čela městského podsvětí. Přišel čas z popela staré rodiny vytvořit novou.

 

  • OBJEVTE PŘEPRACOVANÉ MĚSTO NEW ORLEANS ROKU 1968

Ponořte se do širého a rozmanitého otevřeného světa ovládaného gangy i zkorumpovanými úředníky, ve kterém si všemi smysly vychutnáte dokonale vyobrazenou atmosféru ovlivněnou emocionálními společenskými změnami jednoho z nejdivočejších období americké historie.

  • BEZDĚČNÝ A SMRTÍCÍ ANTIHRDINA

Vžijte se do role Lincolna Claye, sirotka a veterána z Vietnamu, který je pevně odhodlaný pomstít se italské mafii za brutální vyvraždění černého gangu, který představoval to jediné, co kdy mohl nazývat rodinou.

  • VYBERTE SI SVOU CESTU ODPLATY A VYBUDUJTE VLASTNÍ ZLOČINECKÉ IMPÉRIUM

Zvolte si ve hře svůj vlastní herní styl - ať už vás láká brutální akce či taktické plížení, je jen na vás, jak využijete Lincolnova vojenského výcviku a získaných informací k rozcupování celé mafiánské organizace. Vybudujte nové zločinecké impérium zcela dle vlastních představ a rozhodněte, které ze svých pobočníků odměníte a které naopak zradíte...

 

Co nás ve hře Mafia 3 na XBox One čeká:

  • Pomstěte se svým nepřátelům a ovládněte město New Bordeaux.
  • Vyberte si svůj herní styl - sejměte nepřátele brutální palbou z brokovnice, nebo naopak postupujte nepozorovaně jako tichý zabiják.
  • Staňte se hlavou vlastní zločinecké organizace - je jen na vás koho z vašich poručíků odměníte a koho zradíte. Velký vozový park dobových aut jako stvořený k projížďce.
  • Spousta dobových automobilů a autentické zpracování amerického jihu včetně dobové hudby.
« Zpět

 

Hry