Virtua Fighter 5 PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3 » PS3 hry
PS3 » PS3 hry » akční


Virtua Fighter 5 PS3

Virtua Fighter 5 PS3 hra

Naše cena: 590,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 0,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 590,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Sega 

Virtua Fighter 5 PS3

Virtua Fighter 5 je další díl v populární sérii bojovek od společnosti Sega, který se vedle automatů objeví exkluzivně na konzoli PlayStation 3.

Konzolová verze Virtua Fighter nabídne celkem 17 postav, přičemž kromě postav známých z předešlých dílů se hráči dočkají i dvojice postav nových. Půjde o mexického bojovníka jménem El Blaze, který vyznává bojový styl Lucha Libre. Druhou novou postavou je Eileen pocházející z Číny, jež používá Monkey Kung-Fu bojový styl, který ji naučil její tatínek, mistr Kung-Fu. Nejenom pro tyto dvě nové, ale pro všech 17 postav přitom platí, že si je hráči budou moci navléct do různého oblečení a ověsit je celou řadou předmětů.

Všechny tyto doplňky i oblečení hráč nebude přirozeně získávat zadarmo. Bude je vyhrávat v soubojích s oponenty, nebo si je bude nakupovat za peníze, které jim zajistí pouze vítězství. Co se hratelnosti týče, tak se hráči dočkají tradičních adrenalinových soubojů, v nichž bude hrát rozhodující roli dokonalé zvládnutí bojového stylu každého hráče. Chybět však nebudou ani novinky, přičemž jedna z nich (tzv. Offensive Move) umožní hráči provést speciální manévr, kdy bude moci soupeře překvapit útokem z boku.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Pirates of the Caribbean At Worlds End PS3
Pirates of the Caribbean At Worlds End PS3
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 690,00 Kč
Ušetříte: 24,00 Kč
Uvedená cena s DPH
Ferrari Challenge Trofeo Pirelli PS3
Ferrari Challenge Trofeo Pirelli PS3
Naše cena: 666,00 Kč
Běžná cena: 890,00 Kč
Ušetříte: 224,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry