Dragon Ball Xenoverse PS3

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS3 » PS3 hry
PS3 » PS3 hry » akční


Dragon Ball Xenoverse PS3

Dragon Ball Xenoverse PS3 hra

Naše cena: 750,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 240,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 750,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 3 konzoli.

 

Výrobce: Bandai 

Dragon Ball Xenoverse PS3

Ve hře Dragon Ball Xenoverse na Playstation 3 konzole prostřednictvím vašeho Avatara znovu navštívíte ty nejslavnější bitvy napříč všemi sériemi Dragon Ball. Stanete bok po boku známého hrdiny jménem Trunks a mnoha dalších postav. Bude síla tohoto partnerství dostatečně velká na to, aby se její členové dokázali vložit do tvrdých soubojů s cílem obnovit tzv.
Dragon Ball časovou linii tak, jak jsme ji znali? Mezi nové prvky hry patří město Toki Toki City, nové herní mechanismy a animace postav. Samozřejmě Vás čeká mnoho dalších nových vlastností a prvků, na jejich odhalení si ale budeme muset ještě chvilku počkat.


Co nás ve hře Dragon Ball Xenoverse na PS3 čeká?

  • LIBOVOLNÝ AVATAR - Hráči mají možnost vytvořit si svou vlastní jedinečnou Dragon Ball postavu a zaujmout tak své místo ve světě Dragon Ball.
  • Vybírejte mezi několika klany, jako je Earthling, Majin, Saiyan, Namekian nebo Frieza.
  • NOVÉ HERNÍ LOKACE - Dlouho nečinné hodiny začaly opět v tajemném a futuristickém městě Toki Toki City odbíjet čas!
  • NOVÉ POSTAVY - Seznamte se: Android jménem Mira, toužící se stát tím nejsilnějším v celém vesmíru; Towa, temný vědec pocházející z démonického světa; The Supreme Kai of Time, bůh, který se poprvé objevil před více než 75 miliony lety, po jehož boku stojí legendární a mocný pták jménem Tokitoki, v jehož moci je produkovat sám čas.
  • MASTER SYSTÉM - Zvolte si jednu z originálních herních postav jako svého Master trenéra - vaše sada dovedností a stejně tak i výcviková cvičení se budou měnit v závislosti na tom, jakého Mastera si zvolíte.
  • VYLEPŠENÁ HRATELNOST - Zažijte nový, vysoce spádový a technický bojový systém.
« Zpět

 

Hry