Project CARS: Game of the Years Edition XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One


Project CARS: Game of the Years Edition XBox One

Project CARS: Game of the Years Edition XBox One hra

Naše cena: 690,00 Kč

Běžná cena: 990,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 690,00 Kč


 

Výrobce: Bandai 

Project CARS: Game of the Years Edition XBox One

Velmi úspěšná závodní hra Project Cars se konečně dočkala i GOTY edice. Vydání Game of the Year obsahuje kromě samotné hry Project Cars pro XBox One navíc všechny doposud rozšířující balíčky DLC:

  • US Race Car Pack
  • Racing Icons Car Pack
  • Stanceworks Track Expansion
  • Audi Ruapuna Speedway Expansion
  • Japanese Car Pack
  • Aston Martin Track Expansion
  • Modified Car Pack
  • Old vs New Car Pack
  • Classic Lotus Track Expansion
  • Renault Sport Car Pack

Dále v rámci speciální edice získáte 2 exkluzivní vozy Zonda Revolution a Huayra BC.

Na celkovém směřování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků a fanoušků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádaly přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojáře.

Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z množství motosportu, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Pak vyzkoušejte své schopnosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky zda v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.

Hra Project CARS pro next gen herní konzole XBox One se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou a ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozidel a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.

Grafika nové generace, dynamické prostředí, pohlcující zvuk a autentické ovládání-to vše s bezkonkurenčními možnostmi přehrávání. Project CARS jde daleko za hranice běžných závodních simulátorů. Pro hraní Project Cars doporučujeme pořídit kvalitní volant pro Xbox One.

Díky podpoře fanoušků závodních her, kteří spolupracovali na vývoji, testování a schvalování jednotlivých částí hry, máte možnost zahrát si hru, která je skutečně dělaná"hráči pro hráče". Kromě toho se na jejím vývoji podíleli i skuteční závodníci, technici a další nadšenci, kteří mají ve světě motosportu své místo.
« Zpět

 

Hry