NBA 2K15 XBox One

Tento produkt naleznete v kategoriích

XBox One » XBox One hry
XBox One


NBA 2K15 XBox One

NBA 2K15 XBox One hra

Naše cena: 475,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 115,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 475,00 Kč


 

Výrobce: 2K Games 

NBA 2K15 XBox One

Nový díl basketu NBA 2K15 vychází optimalizovaný pro novou herní konzoli XBox One a představuje opravdovou next gen sportovní hru, kde je kladen důraz na reálnost pohybů postav, každého svalu a i samotnou fyziku míče.

NBA 2K15 na XBox One je pokračováním série simulátorů NBA a její tváří se tento rok stal čtyřnásobný šampion bodování NBA a nedávno korunovaný držitel ceny pro nejužitečnějšího hráče NBA pro rok 2014, Kevin Durant z Oklahoma City Thinder. Nový díl zároveň představuje opravdovou next gen sportovní hru, kde je kladen důraz na reálnost pohybů postav, každého svalu a i fyzika míče. Hru NBA 2K15 vyvíjí Visual Concepts.

Co nás ve hře NBA 2K15 na XOne čeká?

  • Tváří NBA 2K15 se stal profesionální americký basketbalista Kevin Durant z Oklahoma City Thinder. Tento čtyřnásobný šampion bodování NBA je také držitel ceny nejužitečnějšího hráče NBA (National Basketball Association) pro rok 2014. Tento šampión byl na letní olympiádě 2012 součástí reprezentačního týmu, který bez porážky prošel turnajem a vyhrál zlato. Durant svým výkonem stanovil nový olympijský rekord za nejvíce nastřílených bodů.
  • V tomto pokračování basketbalového simulátoru série Národní basketbalové asociace NBA samozřejmě očekáváme maximální reálnost pohybů, každého svalu na těle a vylepšenou fyziku.
  • Hra NBA 2K15 je od počátku vyvíjena pro next gen konzole.
« Zpět

 

Hry