Battlezone VR PS4 -- vyžaduje Playstation VR

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Battlezone VR PS4 -- vyžaduje Playstation VR

Battlezone VR PS4 hra - vyžaduje Playstation VR headset virtuální reality

Naše cena: 390,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 500,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 390,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Rebellion 

Battlezone VR PS4 -- vyžaduje Playstation VR

Vrhněte se ve hře Battlezone VR ve virtuální realitě Playstation VR (vyžadováno pro hraní hry) pro herní konzole Playstation 4 do explozivní a chaotické budoucnosti na Zemi zalité neonovým světlem. Bojujte proti tankům, obranným věžím, dronům i mechanickým rojům a zachraňte planetu. Díky procedurálně generovaným mapám a proměnlivým úkolům je každý bojový scénář jiný a pokaždé se tak můžete těšit na novou bitvu.

Ačkoliv grafika vypadá spíše jednodušeji, je hra Battlezone fantastickou ukázkou jak by měla kvalitní a zábavná hra pro virtuální realitu vypadat a jednoznačně jde o jednu z nejpovedenějších PSVR her první vlny.

 

  • TAKTICKÉ A RYCHLÉ BOJE

Díky jedinečné technologii virtuální reality PlayStation VR budete mít nevídaný přehled o taktické situaci. Rychle tak zjistíte, co se děje ve vašem okolí i na obloze, zhodnotíte hrozby a odpovídajícím způsobem zareagujete. Klíčem k úspěchu bude průzkum terénu a pečlivé plánování. To však neznamená pomalou hru, naopak bude potřeba se neustále pohybovat.

  • NIČIVÝ ARZENÁL

Čeká vás celý arzenál ničivých zbraní, z nichž každá má několik variant, kterými se prostříte skrz početné pozemní i letecké jednotky. Pokud se dostanete do nesnází, můžete využít i speciální bonusy, kterými zvrátíte rovnováhu sil ve svůj prospěch.
« Zpět

 

Hry