Farpoint VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4 » PS4 ovladače
PS4


Farpoint VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Farpoint VR PS4 hra + pohybový ovladač Aim Controller ve tvaru zbraně - vyžaduje Playstation VR headset

Naše cena: 1 950,00 Kč

Běžná cena: 2 190,00 Kč

Ušetříte: 240,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 950,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Focus 

Farpoint VR PS4 hra + Aim Controller Bundle

Super výhodný balík první pořádné mimozemské sci-fi střílečky ve virtuální realitě Farpoint a "pušky" Aim Controller obsahující integrovaný PSVR ovladač pro bezdrátové ovládání hry pohybem.

pohybový ovladač pro virtuální realitu PSVR a hra Farpoint

Vydejte se na nebezpečnou výpravu do nepřátelského mimozemského prostředí ve hře Farpoint, exkluzivně vytvořené pouze pro Playstation 4 konzole a virtuální realitu PlaystationVR. S pohybovým ovladačem ve tvaru futuristické zbraně se hra ovládá naprosto fantasticky a zážitek z hraní ve virtuální realitě je mnohem intenzivnější než při ovládání běžným Dualshock 4 ovladačem.

Ovladač PSVR Aim Controller obsahuje vestavěné pohybové snímače a světelnou kouli, která spolupracuje s kamerou pro Playstation 4 (není součástí balení). Na ovladači jsou také dvě analogové ovládací páčky a samozřejmě disponuje i vibrační funkcí, takže můžete počítat se zajímavými efekty při střelbě z výkonných zbraní.

Jak skvěle vypadá hraní Farpoint s touto startrekovskou zbraní můžete sami shlédnout na videu:

Hra Farpoint PS4 vyžaduje pro hraní kromě Playstation 4 herní konzole, také headset virtuální reality Playstation VR a PS4 kameru.
Farpoint PS4 VR hra + pohybový ovladač PSVR Aim Controller
Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máte k dispozici jen základní výbavu, která vás musí udržet naživu. Vaším úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů.

Naučte se pracovat s celým arzenálem primárních a sekundárních zbraní, prozkoumejte okolí a odhalte tajemství pozoruhodné anomálie, která vás na této planetě uvěznila.

 
« Zpět

 

Hry