STAR TREK: Bridge Crew VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


STAR TREK: Bridge Crew VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Star Trek Bridge Crew VR PS4 - vyžaduje Playstation VR headset virtuální reality

Naše cena: 690,00 Kč

Běžná cena: 890,00 Kč

Ušetříte: 200,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 690,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

STAR TREK: Bridge Crew VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Star Trek vašima očima!

Splněný sen všech Star Trek fanoušků. Ve hře Star Trek Bridge Crew PS4 VR se vydáte na průzkum vesmíru jako člen Federace. A to přímo jako kapitán posádky, který všem z můstku vydává rozkazy v dokonalém zpracování ve virtuální realitě, díky kterému si budete připadat jako uprostřed filmu. Posaďte se se svými přáteli do známých křesel této krasavice, kde jako důstojník Federace budete mít v rukou osud vaší lodi a posádky.

Hra Star Trek Bridge Crew je vytvořena speciálně jen pro virtuální realitu Playstation VR (vyžadováno pro hraní kromě PS4 konzole a PS4 kamery) a je jedinou hrou nabízející věrný zážitek ze světa Star Treku.

Federace vás vysílá na kritickou výpravu do neprobádané části vesmíru zvané Příkop, v naději na nalezení nového domova pro zdecimovanou Vulkánskou populaci. Příkop nabízí ohromující podívanou na neuvěřitelné vesmírné jevy, neobjevené divy, ale i na podivné anomálie a nečekaná nebezpečí. Klingonské impérium je také v tomto sektoru aktivní a dozajista je hrozbou pro plány Federace. Je na vás a vaší posádce, abyste prozkoumali sektor, zjistili Klingonské plány a vytvořili půdu pro mírumilovnou přítomnost Federace.

  • V Multiplayeru je zapotřebí všech čtyř hráčů pro úspěšný chod lodi a splnění mise.
  • Ujměte se velení U.S.S. Aegis, první svého druhu, která je schopná plánovat kurz, analyzovat data, hackovat nepřátelské štíty a zaměřovat slabiny nepřátelských lodí. Ujmete se tak nejlepší lodě ve flotile Federace! Jedinečný design Aegis je vhodný na tuto nebezpečnou misi v Příkopu, ale vy se budete muset naučit všechny její systémy, ať už ty klasické nebo experimentální, abyste přežili a uspěli.
  • Generátor misí nabídne po skončení hlavního příběhu další hodiny hraní jak pro jednoho hráče, tak pro režim kooperace.
« Zpět

 

Hry