Skyrim VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4 » PS4 hry
PS4


Skyrim VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Skyrim VR PS4 hra - vyžaduje Playstation VR headset virtuální reality

Naše cena: 1 222,00 Kč

Běžná cena: 1 790,00 Kč

Ušetříte: 568,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 222,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Bethesda 

Skyrim VR PS4 - vyžaduje Playstation VR

Hra The Elder Scrolls V Skyrim VR od věhlasné Bethesda Game Studios je jednoznačně jedna z nejlepších her pro virtuální realitu PlayStation VR na Playstation 4 konzolích. Fantastický zážitek, který prožijete s helmou PSVR na hlavě se nedá srovnat s žádnou jinou RPG hrou, kterou jsme do dnešního dne měli možnost ve virtuální realitě hrát...

Skyrim VR na PS4 představuje kompletní epický fantasy titul, který se může pyšnit nepřekonatelným rozsahem, hloubkou a atmosférou. V otevřeném světě virtuální reality Skyrim VR se plně ponoříte do epického dobrodružství plného mocných draků, úchvatných skalních scenérií a všeho ostatního, co jsme tak milovali při hraní klasického Skyrimu na běžných TV.

Na disku s hrou Skyrim VR na Playstation 4 najdete do virtuální reality PSVR přepracovanou legendární hru The Elder Scrolls V: Skyrim z roku 2011 a všechny oficiální DLC dodatky - Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.


Draci, kteří byli po dlouhou dobu ztraceni na pomezí universa Elder Scrolls, se navrátili do Tamrielu a budoucnost říše visí na vlásku. Jsi Drakorozený, prorokovaný hrdina obdařený silou Hlasu, a jedině ty se dokážeš mocným drakům postavit a přinést zpět rovnováhu do Tamrielu.
« Zpět

 

Hry