Sony Playstation 2 Slim - bazar + 4 nerozbalené PS2 hry

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS2 » PS2 konzole


Sony Playstation 2 Slim - bazar + 4 nerozbalené PS2 hry

Herní konzole Playstation 2 - bazar, použité zboží (nejnovější model PS2 Slim SCPH-90004) + 4 nové nerozbalené hry na PS2

Naše cena: 1 990,00 Kč

Běžná cena: 2 990,00 Kč

Ušetříte: 1 000,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 990,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 2 konzoli.

 

Výrobce: Sony 

Sony Playstation 2 Slim - bazar + 4 nerozbalené PS2 hry

Bazar použitá herní konzole Sony Playstation 2 Slim - plně funkční, odzkoušená konzole, poškrábaná horní strana. Neporušená záruční plomba. Nejnovější model PS2 Slim SCPH-90004 s integrovaným zdrojem v přístroji. Ke konzoli dostanete použitý ovladač Sony Dualshock 2, napájecí kabel a AV kabel na propojení k TV (kompozitní cinch video vstup na TV + redukce na scart konektor). Bez originální papírové krabice.

Záruka 12 měsíců na skryté vady.

Ke konzoli od nás dostanete také 4 nové nerozbalené hry na PS2:

  • Sega Superstar Tennis
  • Bee Movie
  • Star Trek Conquest
  • Dr. Doolittle

Pro nejkvalitnější analogový video výstup doporučujeme přikoupit RGB kabel (pro TV se scart vstupem), který poskytuje lepší kvalitu obrazu než standardní připojení přes AV kompozitní video.

Konzole Playstation 2 disponuje optickým audio výstupem pro připojení receiveru s podporou prostorového zvuku dolby digital 5.1, dvěma sloty pro PS2 paměťové karty, dále má dva USB konektory pro připojení dalších ovladačů jako jsou volanty a dva konektory pro připojení herních ovladačů umožňující hru více hráčů na jedné konzoli.

Herní konzole Playstation 2 jsou nejprodávanějšími videohrami na světě - ke konci roku 2009 bylo celosvětově prodáno přes 140 miliónů kusů těchto konzolí. Do dnešního dne vyšlo pro Playstation 2 více než 10.000 herních titulů.
« Zpět

 

Hry