Mercury Meltdown PSP

Tento produkt naleznete v kategoriích

PSP » PSP hry
PSP » PSP hry » logické hry


Mercury Meltdown PSP

Mercury Meltdown PSP hra

Naše cena: 290,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 300,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 290,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k PSP konzoli.

 

Výrobce: Tecmo 

Mercury Meltdown PSP

PSP verze známé logické hry Mercury Meltdown nabídne více než 200 úrovní. Hráči je v progresivně náročnějších úrovních svěřena kontrola nad kuličkou/kapkou rtuti, kterou musí úspěšně dopravit za začátku úrovně na její konec. V cestě mu logicky stojí spousta překážek, jejichž překonání si vyžádá nejenom zručnost, postřeh a solidní reflexy, ale i schopnost používat alespoň v minimální míře šedou kůru mozkovou.

Oproti původní hře tvůrci hráčům situaci v některých levelech trošku ztížili tím, že dali rtuťová kapce do vínku čtyři zbrusu nové stavy. Kapka může být rychlá, normální, pevná a pomalá. Díky tomu mohli tvůrci do jednotlivých úrovní implementovat nové puzzly a hádanky postavené právě na tom, že k jejich překonání musí hráč využívat všech čtyřech nových stavů rtuťové kapky.

Kromě úpravy základního konceptu tvůrci zapracovali i na herních módech. K dispozici tak budou tolik žádané multiplayer módy pro dva hráče (dostupné na PSP konzolích s wifi) a sada miniher (například závody, rodeo, logická hra, střelnice, malování). Chybět nebude ani tutoriál, replay mód a možnost volné manipulace s kamerou.
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Pursuit Force Extreme Justice PSP
Pursuit Force Extreme Justice PSP
Naše cena: 290,00 Kč
Běžná cena: 599,00 Kč
Ušetříte: 309,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry