Tom Clancy´s Rainbow Six: Vegas PSP

Tento produkt naleznete v kategoriích

PSP » PSP hry
PSP » PSP hry » akční hry


Tom Clancy´s Rainbow Six: Vegas PSP

Tom Clancy´s Rainbow Six: Vegas PSP hra

Naše cena: 333,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 257,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 333,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k PSP konzoli.

 

Výrobce: Ubisoft 

Tom Clancy´s Rainbow Six: Vegas PSP

Ve hře Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas na PSP konzole ovládá hráč dvojici postav (bojový expert Brian Armstrong a sniper Shawn Rivers), kteří budou plnit úkoly, jež ulehčí situaci zásahovému Rainbow Six týmu. V základním herním módu čeká na hráče sada misí s různorodou náplní, během nichž se bude hráč moci přepínat mezi oběma postavami, aby plnil specifické cíle, mezi nimiž nechybí odstranění důležité osoby sniperkou, nebo překvapivá likvidace skupinky nepřátel.

Provedení těchto a spousty dalších akcí by nemělo být žádným problémem díky ovládání, které je uzpůsobeno pro PSP. Velkou pomocí v boji proti teroristům bude i možnost plánování dalších kroků na taktické mapě a možnost kdykoli se přepnout z first-person do third-person pohledu kvůli většímu přehledu o situaci okolo hráče. Vedle základního příběhového singleplayer módu hra nabídne i tzv. Terrorist Hunt mód, v němž je úkolem hráče likvidace teroristů na přesně vymezeném území.

Chybět nebude ani podpora multiplayeru až pro šest hráčů v místním i online multiplayeru (ten je dostupný jen na PSP modelech s wifi rozhraním).
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Resistance 2 PS3
Resistance 2 PS3
Naše cena: 375,00 Kč
Běžná cena: 590,00 Kč
Ušetříte: 215,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry