Slovníček - Playstation Move

Playstation Move - pohybové ovládání PS3 Move her od Sony přináší fantastický dosud nezažitý pocit vtažení do děje hry. I když podobný způsob ovládání přineslo jako první Nintendo Wii (s výrazně nižší přesností detekce pohybu proti Move), teprve Sony dotáhlo pohybové ovládání her téměř k dokonalosti. Skutečnou konkurencí Playstation Move pohybového ovládání je ve skutečnosti technologie Kinect pro XBox 360 konzole.

Pro využití pohybového ovládání PS3 Move jsou třeba tyto komponenty:

  • PS Move motion controller (pohybový ovladač Playstation Move) - inovativní elegantní bezdrátový ovladač pro PS3 konzole. Používejte Move ovladač v pravé ruce k tomu, abyste se zapojili do akce způsoby, jaké jste si dříve nedokázali ani představit, a své pohyby uvidíte okamžitě převedené s neuvěřitelnou přesností na obrazovku v úžasném vysokém rozlišení.

  • Kamera PlayStation Eye - snímá  obraz a zvuk v prostoru (ano PS3 Move hry k ovládání využívají i zvuky které vydáváte)

  • Playstation Move navigační ovladač je třetí součástí Playstation Move pohybového ovládání a je volitelná (lze ji nahradit i běžným bezdrátovým ovladačem Dualshock 3, ovšem na úkor komfortu ovládání). Playstation Move navigation controller (jak zní oficiální název) se drží v levé ruce a jeho typickým využítím v akčních hrách je ovládání pohybu postavy, zatímco hlavním ovladačem Move míříte a střílíte.Zpět
 

Hry