Ford Racing - Gold edition - PC hra

Tento produkt naleznete v kategoriích

PC
PC » PC hry » závodní


Ford Racing - Gold edition - PC hra

Ford Racing - Gold edition - balíček dvou PC her

Naše cena: 150,00 Kč

Běžná cena: 290,00 Kč

Ušetříte: 140,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 150,00 Kč


 

Výrobce: TopCD 

Ford Racing - Gold edition - PC hra

Zlatá edice Ford Racing obsahuje dvě závodní PC hry - Ford Racing 2 a Ford Racing 3

Ford Racing 2 na PC:
Automobilový simulátor známý také jako Ford Racing Evolution, ve kterém si budete moct zazávodit s automobily od Fordu, od těch nejstarších až po nejnovější koncept Mustang GT 2005. Ford je bezpochyby jedním z největších a nejznámějších výrobců aut na světě.

Tato hra vám ukáže, jak postupoval vývoj této firmy od roku 1968 (Mustang 1968) až po dnešek (Mustang GT Concept). Projet se budete moci většinou automobilů, které sjely z výrobních linek Fordu. Budete s nimi moci závodit na okruzích, terénních zkouškách a ve městech. Ze začátku budete mít k dispozici jen několik automobilů se základními vlastnostmi, ale postupem času získáte nová a lepší auta. Nová auta, ale nedostanete jen tak zadarmo, budete si je muset vyhrát v různých turnajích a závodech.

Ford Racing 3 na PC:
Hra obsahuje 47 vozidel výhradně značky Ford, mezi nimiž nechybí modely dob minulých, současné modely i koncepční modely, jež se na silnicích objeví v blízké i vzdálené budoucnosti. Hráči mají k dispozici celkem 16 odlišných herních módů, které absolvují na 26 zcela odlišných tratích. Nechybí samozřejmě ani multiplayer pro 2 hráče na jednom PC.

Minimální hardwarové požadavky:

  • Windows 98/2000/ME/XP
  • procesor 800MHz
  • paměť 128MB RAM
  • grafická karta s 32MB RAM
  • 700 MB volného místa na pevném disku
  • DVD-ROM mechanika
« Zpět

 

Hry