Dead Rising 2 XBox 360

Tento produkt naleznete v kategoriích

Xbox 360 » XBox 360 hry


Dead Rising 2 XBox 360

Dead Rising 2 XBox 360 hra

Naše cena: 490,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 100,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 490,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k XBox 360 konzoli.

 

Výrobce: Capcom 

Dead Rising 2 XBox 360

Dead Rising 2 je fantastickou akční zombie řezačkou na XBox 360 konzole.

Několik let uplynulo od incidentu ve Wilamette, a zatímco Franku Westovi se podařilo zachránit Ameriku od zombí apokalypsy. Příčina zombie existencí nebyla zcela vymýcena. To vedlo k pokračování ohnisek zombí po celých Spojených státech.

Dead Rising 2 je směsicí akce z každodenního světa ve středu západní Ameriky a pozlaceného a půvabného města Fortune City. Amerického nejnovějšího a největšího zábavního hřiště. Lidé se hrnou do města Fortune z celého světa, aby únikli z reality a měli šanci vyhrát něco velkého.

Hra představuje bývalého mistra Motocrossu, Chucka Greena, jako hlavního hrdinu. Než se dostal se svým týmem na vrchol, byl Chuck nucen opravit své vlastní motorky, takže to je neuvěřitelně vynalézavý a skutečný údržbář. Osamělý otec, Chuck vychovává svou dceru Katey, pro kterou se od ztráty své matky, snaží dělat cokoliv.

Se stovky zombí na obrazovce najednou kdykoliv a kdekoliv, tak jako v původní Dead Rising jsou nuceni hráči používat běžné každodenní předměty, které našli v Mall do improvizované zbraně schopné odolávat útokům. Dead Rising 2 slibuje ještě větší krveprolití, hodování zombí na lidském těle a bezpočtu nových objektů, ze kterých Chuck musí udělat mrtvé.
« Zpět

 

Hry