Thrustmaster Enzo Ferrari Wireless volant

Tento produkt naleznete v kategoriích

PC


Thrustmaster Enzo Ferrari Wireless volant

Thrustmaster Enzo Ferrari Wireless volant

Naše cena: 1 111,00 Kč

Běžná cena: 2 990,00 Kč

Ušetříte: 1 879,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 111,00 Kč


 

Výrobce: Thrustmaster 

Thrustmaster Enzo Ferrari Wireless volant

Závodní volant pro PC s licencí od Ferrari, bezdrátová komunikace, 9 akčních tlačítek, osmisměrný D-pad, pedály.

Pokud chcete vyhrát nad kamarádem nebo počítačem v závodní hře, zapomeňte na klávesnici, joystick nebo gamepad - jedině pořádný a kvalitní volant Vám může nabídnout jedinečný zážitek ze hry.

Tento jedinečný volant značky Thrustmaster je určen pro ovládání široké řady závodních her. Enzo Ferrari Wireless Wheel je licencovaný od firmy Ferrari a je velmi věrnou napodobeninou volantů vozů Enzo Ferrari této firmy. Enzo Ferrari Wireless je jediným volantem svého druhu, který nabízí připojení k počítači bezdrátovým způsobem. Volant nabízí jedinečnou možnost pohybu, není nic krásnějšího, než se pohodlně usadit do křesla a sledovat trať, promítanou na stěnu pokojí pomocí projektoru. Spoustu legrace si ovšem užijete i před Vaším monitorem.

Thrustmaster Vám u tohoto modelu dále nabídne 9 plně programovatelných akčních tlačítek a směrové 8-cestné tlačítko (tzv. D-pad). Přímo pod volantem naleznete páčky pro brzdu a plyn. Na řazení můžete dále využít tlačítka umístěná na volantu. Akceleraci i brždění samozřejmě můžete také ovládat dvojicí klasických pedálů. Povrch volantu má gumová držadla pro pohodlnější úchop.

Radiový přijímač se připojuje k PC přes port USB, volant je napájen pomocí čtveřice AA baterií. Volant lze sandno uchytit na stůl, možné je rovněž pohodlné usazení na stehna. S pomocí dodávaných ovladačů a software Thrustmapper si můžete nastavit profily pro jednotlivé hry apod.

Technické parametry:

Zpětná vazba (vibrace)
Programovatelná tlačítka
Počet tlačítek: 9
Počet pedálů: 2
« Zpět

 

Hry