Logitech Driving Force Shifter - řadící páka pro volant G29 a G920

Tento produkt naleznete v kategoriích

PS4
XBox One » XBox One ovladače
PS4 » PS4 ovladače


Logitech Driving Force Shifter - řadící páka pro volant G29 a G920

Logitech Driving Force Shifter - řadící páka pro volanty G29 a G920

Naše cena: 1 490,00 Kč

Běžná cena: 1 890,00 Kč

Ušetříte: 400,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 1 490,00 Kč


Nákupní rádce - jaké příslušenství koupit k Playstation 4 konzoli.

 

Výrobce: Logitech 

Logitech Driving Force Shifter - řadící páka pro volant G29 a G920

Kvalitní značková řadící páka Driving Force Shifter určená pro závodní volanty Logitech G29 na PC a PS4 a Logitech G920 na XBox One vám přinese mnohem realističtější herní zážitek (pro využití této periférie je nutná závodní hra, která podporuje ovládání řadicí pákou Logitech Driving Force Shifter).

Upozornění: Tento produkt nezasíláme na dobírku, ale pouze s platbou převodem předem - chcete-li jej objednat zvolte platbu bankovním převodem, jinak nebude možné vaši objednávku zpracovat.

Řadící páku lze připevnit ke stolu pomocí šroubového integrovaného upínání. Pokud máte závodní sedačku Playseat (doporučujeme pro ultimátní zážitek z řízení s volantem), potom je třeba pro upevnění řadící páky k závodní sedačce použít samostatně prodávaný držák řadící páky Gearshift holder PRO.

řadící páka Driving Force Shifter na volant Logitech G29 a G920

Šestirychlostní řadicí páka se systémem ve tvaru písmene „H“ umožňuje plynulé a spolehlivé „zapadnutí“ každého rychlostního stupně, čímž vám umožní provádět plynulé a přesné změny převodů v ostrých zatáčkách i na rovinkách.


Díky hřídeli řazení z masivní oceli je řadicí páka Driving Force Shifter určena pro přesné závodění a dlouhodobou spolehlivost. Knoflík a základna jsou potaženy vysoce kvalitní, ručně šitou kůží, která evokuje dojem řadicí páky výkonného závodního vozu, a umožňuje pohodlnější a jistější úchop.

Při řazení se neposune - Odolné integrované úchytky umožňují řádné připevnění řadicí páky Driving Force Shifter ke stolu nebo závodní soupravě za účelem minimalizace posunu či viklání při agresivních závodních manévrech.


Technické parametry řadící páky Logitech Driving Force Shifter:

  • Výška: 206,5 mm
  • Šířka: 176,4 mm
  • Hloubka: 146,4 mm
  • Hmotnost s kabelem: 0,76 kg
« Zpět

 

Hry