Medal of Honor - PC hra

Tento produkt naleznete v kategoriích

PC
PC » PC hry


Medal of Honor - PC hra

hra na PC - Medal of Honor 2010

Naše cena: 290,00 Kč

Běžná cena: 499,00 Kč

Ušetříte: 209,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 290,00 Kč


 

Výrobce: Electronic Arts 

Medal of Honor - PC hra

Medal of Honor na PC se vrací do první linie, protentokrát té moderní. Poprvé během své desetileté historie opouští Medal of Honor scénu druhé světové války a přivádí hráče do válkou sužovaného Afghánistánu.
S dějem, zasazeným do nehostinného a brutálního prostředí, chce Medal of Honor odhalit poslání elitního amerického vojáka, v americké armádě označovaného jako Trier 1 Operator. Jde o naprostou elitu US Army, která pod přímým velením National Command Authority vykonává strategické úkoly nejvyšší priority.

Na pozadí současných vojenských operací hra detailně ukáže jeho vůli, způsob přemýšlení a nekompromisní profesionalitu.

Hlavní vlastnosti hry Medal of Honor na PC:

 • Tier 1 - tato poměrně neznámá entita, která funguje pouze pod přímým velením NCA (National Command Authority)*, je tvořena pečlivě vybranou skupinou vojáků a povolávána do operací nejvyšší důležitosti, ve kterých neúspěch jednoduše nepřipadá v úvahu.
 • Uniformu ozbrojených sil USA obléká přes 2 miliony vojáků, námořníků a letců. Z nich spadá přibližně 50 tisíc pod velení speciálních (nekonvenčních) jednotek. Členové tzv. Tier 1 jsou však postaveni ještě výše a nezávisleji než špičky speciálních sil. Jejich přesný počet je předmětem tajemství, avšak nepřesahuje několik stovek. Jsou živoucími chirurgickými nástroji současného válečnictví, skutečnými velmistry aplikace násilných prostředků.
 • Právě touto vojenskou superelitou je nový Medal Of Honor inspirován. Hráč se ujme role těchto válečníků v boji proti nepříteli na nejnáročnějších a nejnebezpečnějších bojištích dnešního Afghánistánu.
  * National Command Authority je ustálené označení pro kolektiv nejvyššího zákonného velení ozbrojených sil USA. Jinými slovy Tier 1 dostávají jen přímé příkazy od prezidenta a ministra obrany Spojených států.

Minimální hardwarové požadavky:

 • Pentium D s 3,2 GHz / Core 2 Duo s 2,0 GHz / Athlon 64 X2
 • Paměť 2 GB RAM
 • 10 GB volného místa na HDD
 • Grafická karta 256 MB RAM nebo lepší
 • Operační systém Windows XP / Vista / 7
 • DVD mechanika
Lidé, kteří tento produkt zakoupili také zakoupili

Colin Rallye podložka pod myš
Colin Rallye podložka pod myš
Naše cena: 185,00 Kč
Běžná cena: 250,00 Kč
Ušetříte: 65,00 Kč
Uvedená cena s DPH
WRC - PC hra
WRC - PC hra
Naše cena: 190,00 Kč
Běžná cena: 390,00 Kč
Ušetříte: 200,00 Kč
Uvedená cena s DPH
 
« Zpět

 

Hry