Slovníček - Playstation Plus

Playstation Plus je rozšířená placená verze PSN - Playstation Network, ovšem placenou. Na vyzkoušení lze pořídit testovací předplatné Playstation Plus na 30 dní, nebo rovnou předplatné na 90 či 365 dní. Služba je určena pro majitele Playstation 3, Playstation 4 a PS Vita konzolí. Pro majitele Playstation 4 konzolí je tato služba zcela nezbytná, pokud chtějí hrát online multiplayer hry (na PS3 je naštěstí online multiplayer zdarma).

Předplacením služby Playstation Plus získáte každý měsíc možnost stažení plných her zcela zdarma. A jde o skutečně kvalitní hry - např. Uncharted nebo Tomb Raider (nabídka se každý měsíc mění). Částka investovaná do předplatného PS Plus se vám tak mnohonásobně vrátí.

Další výhodou předplacení Playstation Plus je přístup k hodinovým demo hrám na PS3, PS4 či PS Vita, ke kterým se jinak nelze dostat, dále pak předplatitelé získají přístup k mini hrám, k hrám z kolekce klasických hitů na PSOne, možnost stahovat bonusový obsah jako jsou avatary a témata pro PS3 systém. Kromě toho členové získávají slevy do obchodu Playstation Store a jako jedni z prvních mají přístup k ukázkách a beta verzím her.

V neposlední řadě Playstation Plus přináší služby online datového úložiště pro uložení herních dat na serverech Playstation Plus. Nemusíte se tak bát, že byste např. havárií PS3 konzole přišli o cenné herní pozice, trofeje a další herní data, která se jinak ukládají pouze na harddisk v PS3 konzoli. Velkou výhodou je možnost použití online herních dat u kamaráda - nic nemusíte přinášet, jen se u něj připojíte do Playstation Plus, vyberete svoji rozehranou herní pozici, ta se aktivuje přes internet z datového úložiště a vy můžete hrát aniž byste museli všude nosit s sebou svou vlastní PS3 konzoli.Zpět
 

Hry