The Sims 3 Hrátky osudu (datadisk) - PC hra

Tento produkt naleznete v kategoriích

PC
PC » PC hry


The Sims 3 Hrátky osudu (datadisk) - PC hra

hra na PC The Sims 3 Hrátky osudu (datadisk ke hře The Sims 3)

Naše cena: 390,00 Kč

Běžná cena: 799,00 Kč

Ušetříte: 409,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 390,00 Kč


 

Výrobce: Electronic Arts 

The Sims 3 Hrátky osudu (datadisk) - PC hra

Datadisk The Sims 3 Hrátky osudu obsahuje nové herní prvky a předměty do hry Sims 3, které si naše komunita fanoušků už dlouho žádala. Jde například o patrové postele, nákladné svatby či krize středního věku,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia EA The Sims. „Představte si, že třeba nastražíte na kamaráda pastičku na záchodě, proměníte svého imaginárního přítele ve skutečnou osobu, uspořádáte předsvatební rozlučku se svobodou a vytvoříte si tak nádherné vzpomínky pro pozdní věk vašich simíků.“

The Sims 3 Hrátky osudu nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát průchod své kreativitě. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu TheSims3 či sociální sítě Facebook.

Na začátku se octnou v dětském světě nekonečné představivosti, kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata či princeznin zámek. Poté se jejich pozornost přesune k bouřlivým rokům dospívání, provázeným zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu.

Poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíků o nové možnost a aktivity a učiní je mnohem zajímavějšími.

Minimální požadavky na hraní:

  • originální PC hra The Sims 3 v českém jazyce
  • Procesor 2.4 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní
  • Paměť 1.5 GB RAM
  • 128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0
  • Operační systém Windows XP / Windows Vista
  • DVD mechanika
« Zpět

 

Hry