R-Type Tactics PSP

Tento produkt naleznete v kategoriích

PSP » PSP hry » akční hry


R-Type Tactics PSP

R-Type Tactics PSP hra

Naše cena: 190,00 Kč

Běžná cena: 590,00 Kč

Ušetříte: 400,00 Kč

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 190,00 Kč


 

Výrobce: Midway 

R-Type Tactics PSP

Upozornění: Tento produkt z důvodů opakovaného nepřevzetí dobírky NEZASÍLÁME na dobírku. Pokud jej chcete objednat, zvolte platbu předem převodem, jinak nebude možno objednávku zpracovat.

Klasická R-Type se nyní vrací na PSP konzole v novém stylu tahové taktické strategie. V beznadějné válce proti tajemnému říši Bydo závisí osud lidské rasy na R-Type bojovnících.
Postavte a velte letce válečných lodí a prověřte své zkušenosti a dovednosti proti nebezpečným silám vesmíru.

Jedna z nejznámějších automatových stříleček, která je netradičně pojatá jako tahová strategie, kde válčíte v trojrozměrném vesmíru na dvojrozměrném poli. Do boje budete moci vyrazit se stovkou různých typů strojů, které budete také moci dále upravovat.

V R-Type Tactics se ocitnete v zoufalé válce proti tajemným cizincům, rase známé jako Bydo. Lidstvo vysílá vlny bojovníků do Bydo prostoru a o žádné z nich již nikdy neslyšel znovu. Jedinou nadějí lidstva je nyní samotný velitel, aby vedl malou armádu na riskantní misi do srdce Bydo říše. Má ovšem nedostatek pohonných hmot a je nucen hledat si potravu, musí použít všechny své schopnosti a šikovnost doufaje, že se mu podaří vrátit se domů živý.
« Zpět

 

Hry