Slovníček - Harddisk na XBox 360

Harddisk na XBox 360 Slim je určený pro majitele XBox 360 Slim 4 GB, který z výroby není vybaven pevným diskem, ale jen paměťovým úložištěm s kapacitou 4 GB. To však není dostačující pro povinnou instalaci nejnovějších náročných her jako je GTA 5 nebo Battlefield 4. Pro hraní zmíněných her potřebujete buď instalaci na harddisk nebo externí usb flash disk (tam je však umělé omezení na max. 32 GB, které lze využít pro instalování her a to i v případě, že k XBox 360 připojíte usb flash s větší kapacitou).

Nejlepší volbou pro rozšíření diskové kapacity tak zůstává pořízení výměnného interního disku, jehož instalace je otázkou minuty a to bez ztráty záruky na herní konzoli. Vzhledem k tomu, že aby bylo možné harddisk na XBox 360 použít, musí být vybaven speciálním firmware, nelze použít běžný 2,5" SATA disk, ale musí jít o speciální originální harddisk pro XBox 360 Slim. Ten je použitelný nejen pro modely označené S (Slim), ale i pro nejnovější modely E (Stingray).

Pokud máte starý model XBox 360 a chtěli byste využít jeho harddisk do XBox 360 Slim, tak budete potřebovat rámeček pro instalaci harddisku do XBox 360 Slim, do něhož vložíte disk ze staré konzole a rámeček potom nainstalujete i s pevným diskem do nové konzole.Zpět
 

Hry