Jaké příslušenství koupit k Nintendo Wii konzoli ?

Jaké příslušenství koupit na Nintendo Wii konzoli ?

Při nákupu Nintendo Wii konzole dobře zvažte, zda také nekoupit některé z doplňků, bez nichž se téměř nelze obejít (a při nákupu zároveň s konzolí ušetříte na poštovném).

Nejdůležitější doplňky na Nintendo Wii, které doporučujeme zakoupit zároveň s Wii konzolí:

1. Wii ovladače pro hru dvou hráčů najednou

  • V základní sadě dostanete k Wii konzoli jeden kus nunchuk ovladače a jeden kus remote ovladače. Každý se drží v jiné ruce a postačí jen pro hru jednoho hráče. Jakmile se budete chtít pobavit ve dvou či více lidech, budete potřebovat druhou sadu nunchuk a remote ovladačů. Ty se prodávají samostantě a na výběr je několik provedení od značkových až po neznačkové, avšak stejně kvalitní napodobeniny za nižší cenu (některé neznačkové ovladače jsou na rozdíl od drátových originálních dokonce bezdrátové a to za nižší cenu - zde se plně projevuje bolístka originálního nintendo příslušenství a tou je vysoká cena. Volit můžete i barvu černou nebo bílou podle toho v jaké barvě máte wii konzoli. V nabídce máme i výhodné balíčky, kdy je k ovladači přidána kvalitní hra bez citelného navýšení ceny a to jak jistě uznáte je lákavá nabídka.


Kromě výše zmíněných ovladačů na Wii bychom vaší pozornosti doporučili další doplňky, bez nichž se sice obejdete, ale přesto vám mohou přijít vhod.

2. Wii Fit Plus - balanční podložka s fenomenální fitness cvičební hrou Wii Fit

  • Wii Fit je fenoménem, který stojí minimálně z půlky za celkovou popularitou Nintendo Wii konzole. Jen existence samotného Wii Fit by stála za to zakoupit Wii konzoli kvůli možnosti hrát si a svičit s Wii Fit. Pro ovládání cvičení (jóga, fitness i silová cvičení jako jsou kliky a k tomu i zábavné sportovní minihry která vám protáhnou tělo) slouží tzv. balanční podložka, která obsahuje přesné tenzometry umožňující vyhodnotit polohu vašeho těla (zjednodušeně řečeno jde o prostorovou digitální "váhu") a díky tomu Wii Fit ví jak dobře plníte cvičební pokyny z obrazovky (vaše virtuální postava může být přitom ukázána na obrazovce v takové poloze v jaké ve skutečnosti na podložce stojíte a to včetně přenosu pohybu těla). Balanční podložku, která se dodává ke hře Wii Fit lze využít také pro ovládání některých dalších her, které ji podporují. K Wii Fit Plus doporučujeme zakoupit silikonový ochranný návlek na cvičební podložku, který ji ochrání před poškrábáním a ostatně je to i hygieničtější při hře více hráčů, kteří se na podložce střídají.Prodejem herních doplňků na Nintendo Wii se zabýváme řadu let a  máme pro vás také spoustu dalšího užitečného Wii příslušenství jako jsou ochranné návleky na ovladače, plastové nástavce na ovladače ve tvaru volantu, samostřílu či sportovního nářadí jako je tenisová raketa, golfová hůl apod.

Potřebujete-li poradit s výběrem Nintendo wii doplňků, rádi vám pomůžeme - kontaktujte nás na playstation@prodejher.cz

 

Hry